LEGO The Hobbit (İnceleme)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
İnsanların bir şeyleri yaratma ve birleştirme içgüdüsü kolay kolay yok edilebilecek bir duygu değil. Özellikle de kırılmış bir şeyleri tamir etmek, kimimiz için oldukça zevkli olabiliyor. Kimimiz ise bu tarz işleri sadece eziyet olarak görüyoruz. Gelin görün ki J. R. R. Tolkien'ın yarattığı cüceler, inatçılıklarıyla bir hayli ünlüler. LEGO The Hobbit de, Hobbit filminin üçlemesinden pek de farklı değil.


13.jpg

LEGO The Hobbit, LEGO dünyasının çekiciliğini sevenler için piyasaya PC, PS3, PS4, PS Vita, Wii U, Nintendo 3DS, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıktı. PC platformu için geçtiğimiz günlerde size bilgi vermiştik. İncelemeyi okumayanlar ve oyunun PC tarafına göz atmak isteyenler için, sizi linkimize davet edelim: http://bit.ly/1eoncCN

PC ile PS4 platformu atarsında istemesek bile kıyaslama yapmak zorundaymışız gibi duruyor. Zira grafiklerin PC platformundan daha parlak ve daha doyurucu olduğunu itiraf etmek gerek. Özellikle PS4 sahiplerinin LEGO'lara olan hayranlığı, Orta Dünya ile birleşiyorsa; tabii ki Lego The Hobbit arşivlenmesi gereken oyunların başında geliyor.
 
Home Register Log In
Üst