League of legends sistem Gereksinimleri

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

League of legends sistem Gereksinimleri​

League of Legends'ın minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
İşlemci: 3 GHz İki Çekirdekli işlemci
Bellek (RAM): 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 / AMD Radeon HD 5670 veya eşdeğeri VGA kartı
Depolama: 16 GB boş alan

League of Legends'ın önerilen sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: 3 GHz Dört Çekirdekli işlemci
Bellek (RAM): 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1050 / AMD Radeon RX 570 veya eşdeğeri VGA kartı
Depolama: 16 GB boş alan

Not: Bu gereksinimler, en son güncelleme tarihinde geçerli olan gereksinimlerdir. Yüksek kaliteli bir oyun deneyimi için önerilen gereksinimlere uygun bir sistem önerilir.

League of legends Pc Alanı

League of Legends, minimum 8 GB boş disk alanı gerektirir. Ancak, oyunun düzenli olarak güncellenmesi nedeniyle boyutu zamanla değişebilir. Ayrıca, oyun sırasında oluşturulan ekran görüntüleri, videolar ve oyun içi dosyalar da depolama alanını kullanabilir. Bu nedenle, League of Legends oynamak için yeterli depolama alanının yanı sıra, oyun sırasında oluşacak ek depolama alanı ihtiyacını da hesaba katmanız önerilir.

League of legends Pc Yükleme / indirme

League of Legends'u yüklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  1. League of Legends'un resmi web sitesine gidin:
  2. "Oyunu İndir" butonuna tıklayın ve oyunun indirme sayfasına gidin.
  3. Sayfadaki talimatları izleyerek oyun istemcisini indirin ve yükleyin.
  4. İstemciyi açın ve "Hemen Oyna" butonuna tıklayın.
  5. Giriş yapmak için bir hesap oluşturun veya mevcut bir hesabınıza giriş yapın.
  6. Oyunu oynamak için "Oynat" butonuna tıklayın.
  7. İlk kez oynuyorsanız, yüklemesi için birkaç dakika bekleyin.
  8. Yükleme tamamlandıktan sonra, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Not: İnternet hızınıza ve bilgisayarınızın özelliklerine bağlı olarak, yükleme işlemi birkaç saat sürebilir. Ayrıca, yükleme işlemi sırasında bağlantınızın kesilmesi veya kesintiye uğraması durumunda yükleme işlemi baştan başlayabilir veya yarım kalabilir, bu nedenle yükleme işlemi tamamlanana kadar internet bağlantınızın stabil olduğundan emin olmanız önerilir.

League of legends Hanği Telefon işletim sistemlerinde oynanır

League of Legends, yalnızca iOS ve Android işletim sistemine sahip tabletlerde oynanabilir. Ancak, mobil cihazlardaki League of Legends benzeri oyunlar mevcuttur. Bunlara örnek olarak Wild Rift, Mobile Legends: Bang Bang ve Arena of Valor gibi oyunlar gösterilebilir.

Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap