K'Sante (Nazumah'nın Gururu)

damlaozkal

Administrator
Administrator
Katılım
30 Eki 2022
Mesajlar
21
Tepki
1

K'Sante (Nazumah'nın Gururu)​


K'Sante, League of Legends oyununda yer alan bir karakter değildir. Bu nedenle, K'Sante hakkında oyun içi bir bilgiye sahip değilim. Eğer başka bir konu hakkında yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

K'Sante Nazumah'nın Gururu Yetenekler​


Pasif - Cesur Yürek​

K'Sante'nin hasar veren yetenekleri isabet alan rakipleri kısa süreliğine işaretler. İşaretli bir rakibe saldırmak işareti tüketerek hasar ve azami cana bağlı fiziksel hasar verir.

Hodri Meydan: İşaretli bir rakibe saldırmak fiziksel hasar ve azami cana bağlı ilave gerçek hasar verir.

Q - Ntofo Darbeleri​

K'Sante silahını yere vurarak etrafındaki küçük bir alana fiziksel hasar verir ve isabet alan hedefleri kısa süreliğine yavaşlatır.

Yetenek bir rakibe isabet ederse K'Sante kısa süreliğine bir yük kazanır. İki yük biriktiğinde K'Sante bir sonraki kullanımda rakipleri kendisine doğru çeken bir şok dalgası gönderir.

Hodri Meydan: Yeteneğin bekleme süresi azalır ancak isabet alan hedefleri yavaşlatma etkisi kaybolur.

W - Yolaçan​

Güç Toplamaya Başla: K'Sante savunma amacıyla silahlarını kaldırarak kısa süreliğine durdurulamaz hale gelir ve aldığı hasarı azaltır.

Bırak: K'Sante ileri hücum ederek ezip geçtiği rakiplere azami canlarının yüzdelik bir kısmına eşdeğer miktarda fiziksel hasar verir, onları geri savurur ve güç toplama süresine bağlı olarak kısa süreliğine sersemletir.

Hodri Meydan: Yeteneğin bekleme süresi sıfırlanır, hazar azaltma etkisi artar, güç toplama süresine bağlı olarak ilave fiziksel hasar verir ve güç toplamayla ileri atılma hızları ikiye katlanır.

E - Koşar Adım​

K'Sante ileri atılır ve kısa süreliğine kalkan kazanır. Bir takım arkadaşına doğru atılıyorsa kat ettiği mesafe önemli ölçüde artar ve takım arkadaşı da kalkan kazanır. Koşar Adım sırasında diğer yetenekler kullanılabilir.

Hodri Meydan: Yeteneğin atılma hızı artar. Hedeflenen konuma doğru atılma menzili artar ve K'Sante duvarların üstünden geçebilir.

R - Hodri Meydan​

K'Sante tonfalarını parçalayarak fiziksel hasar verir ve bir rakip şampiyonu geri savurur. Duvara çarpan rakipler daha fazla fiziksel hasar alır, duvarın üstünden geri savrulur ve kısa süreliğine sersemler. Ardından K'Sante rakibin arkasından atılır ve Hodri Meydan etkilerinin süresi uzar.

Hodri Meydan: K'Sante azami canının, ilave zırhının ve büyü direncinin yüzdelik bir kısmını kaybeder. Ancak saldırı gücü ile mutlak sömürü kazanır ve yetenekleri dönüşüm geçirir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst