Kratos, Fortnite oyununa geldi

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Şu sıralar yeni macerasını büyük bir merakla beklediğimiz Kratos, sabah saatlerinde Fortnite oyununa teşrif etti. 2018 yılında çıkan God of War oyunu ile gözünü bu sefer Nors Mitolojisinde yer alan tanrılara diken Kratos, bu oyun ile yılın oyunu ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülü kucaklamış ve adeta yeniden doğmuştu. Dün ortaya çıkan sızıntılar doğru çıktı ve karakter Fortnite oyununa eklendi.

Kratos, Fortnite oyununun tüm sürümlerine eklendi
Tüm dünyada büyük bir oyuncu sayısına sahip olan Fortnite bu popülerliğini yapılan son etkinlikler ile birlikte bir kez daha gösterdi diyebiliriz. Oyunun Chapter 2 Season 5 içerikleri Galactus ile devam etmiş ve 15.3 milyon oyuncu eş zamanlı katılarak büyük bir rekora da imza atmıştı. İşte sürekli güncellenen ve farklı etkinlikler ile bu güncelliğini koruyan oyuna bu sefer de Kratos eklenti. Sızıntılarda her ne kadar karakterin sadece Playstation konsollarına geleceği konuşulsa da Kratos oyunun tüm versiyonlarına eklenmiş durumda.

Oyunun mağazasından ulaşılabilen bu Kratos kostümü için aynı zamanda farklı bundle ve eşya seçeneklerine de yer verilmiş. Oathbreaker isimli bu set içerisinde Guardian Shield Glider, Leviathan Axe Pickaxe ve Mimir Back Bling gibi eşyalar bulunuyor. Bunların yanı sıra Kratos'a özel Emote dediğimiz hareketler de oyuna eklenmiş durumda. Kratos için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst