Konya Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Konya Okey Oyna

Konya denilince akla, herkesin bildiği üzere Mevlana geliyor. Mevlana ile ünlü şehrimiz Konya, İç Anadolu’da yer alan, en yaşanılası, en güzel kentlerimizden birisidir. Konya’da yaşam pahalı değildir. Rahat ve refah bir hayat sürdürülebilen Konya’da, ulaşım ve şehir yapılanması da gelişmektedir. Diğer şehirlerimize göre biraz daha muhafazakar bir il olan Konya’nın bu karakteristik yapısı, Konyalıların ve Konya’da bulunan kişilerin daha samimi bir şekilde birbirlerine bağlılığına neden olmaktadır. Konya okey oyunu salonları’na katılarak siz de bu bağlılığın bir parçası olabilirsiniz.

Konyalılar ve Konya’da yaşayan insanlar birbirlerini sahiplenen, komşuluk ilişkileri gelişmiş, sıcak dostluklar kurulabilecek insanlardır. Eğlence yerleri ve sosyal hayatın, Batı, Kuzeybatı ve Güney bölgelerine göre daha az olduğu bilinmektedir. Bu nedenle insanlar aradığı zevki dışarıda çok bulamıyor. İşte bu noktada devreye Konya okey odaları giriyor.

Konya okey odaları, Konyalılar’ın ve Konya’yı benimseyen insanların buluştuğu bir noktadır. Büyük bir şehir olan Konya’nın 33 adet ilçesi bulunuyor. 33 ilçeden insanla biraraya gelerek, aile ortamı kurabilir; kalıcı dostluklara ilk adımınızı atabilir; salonda bulunan diğer insanlarla kaynaşarak boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst