Knight Online Plan Görevi Nasıl Yapılır?

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
962
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Dönemin en beğenilen oyunları içerisinde yer alan Knight Online, online oyun sektörünün olmazsa olmazı olarak biliniyor. İçerisinde öğrenilmesi gereken birçok detayın yer almasının yanı sıra farklı görevler de bulunuyor. Elbette bu durum oyuncuların oyun içerisinde farklı deneyimlerden geçmesine de neden olabiliyor. Oyun içerisinde yer alan görevlere göre farklı seviyelerle karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Elbette görevin sonucunda oyuncuları bazı hediyelerin beklediği de biliniyor. Oyuncular da bu yüzden görevleri tanımak ve nasıl tamamlandığını bilmek gibi konulara önem veriyor. Tecrübe puanı kazanmak açısından büyük bir role sahip olan görevler arasında Knight Online The Plan görevi de yer alıyor. Oyuncular kreatif olarak bilinen bu oyunun ne olduğunu da merak ediyor. The Plan, oyun içerisinde farklı bir deneyim yaşamanızı, aksiyonu daha yüksek bir şekilde hissetmenizi sağlayan, genele göre zorluk derecesi yüksek olabilecek seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca benzersiz bir görev olarak bilinmesi de oyuncuların meraklanmasına ve oyunu nasıl tamamlayacakları konusunda araştırmalar yapmasına neden oluyor.
1652645142645.png

Plan Görevi Nedir?​

Eğer siz Knight Online oyunu içerisinde başarı sahibi olmak istiyorsanız görevleri yerine getirmelisiniz. Ayrıca oyuncunuzun yani karakterinizin güçlü bir karaktere sahip olmasını istiyorsanız görevlerde yer alan imkanlardan faydalanabilirsiniz. Siz savaş alanında rakiplerinizi yok ettikçe hem başarılı olur hem de daha eğlenceli bir oyun oynamış olursunuz. Elbette oyundaki tanınırlık seviyenizin arttığını da görmeniz mümkündür. Oyun deneyiminizin daha yüksek düzeyde olmasını istiyorsanız o zaman tıpkı Knight Online Plan gibi zorluk derecesi yüksek olan oyunlardan birini de seçebilirsiniz. Görevinizi tamamladığınızda o zaman talep ettiğiniz birçok avantajla da bir araya gelme şansına sahip olmuş olursunuz. Ek olarak plan görevi içerisinde sizlere sunulan hediyeler diğer görevlerden çok daha geniş olacaktır. Sizler de bu yüzden görevin tam olarak ne olduğunu ve nasıl ilerlenmesi gerektiğine de hakim olmalısınız.

Knight Online Plan görevi içerisinde oyunu başarıyla tamamlamak için bazı adımları atmanız lazım. Bunun yanı sıra söz konusu adımları özenli bir şekilde sürdürmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde oyun içerisinde istediğiniz sonuçlarla buluşma şansına sahip olabilirsiniz. Tüm detaylara hakim olduğunuzda da bu işlemler sizin için sandığınızdan daha kolay olacaktır. Knight Online Plan göreviyle beraber oyununuzu eğlenceli ve sürdürülebilir hale getirmiş olacaksınız. Özellikle oyunda kendine güvenen ve oyunun keyfini çıkarmaktan yana olan kullanıcılar için bu olmazsa olmazlardan biri olarak bilinmektedir.

Plan Görevine Nasıl Girilir?​

Oyun içerisinde yer alan The Plan görevini tamamlamanız için gerekli olan ilk aşama elbette ki göre giriş yapmak olarak bilinmektedir. Knight Online Plan The plan görevine giriş yapabilmek için de Drak Rift kısmında yer alan Ann ismindeki NPC’den görevi teslim almanız gerekiyor. Elbette almanız gereken görevin ismi de farklı. Investigation Mission olarak geçiyor. Görevi aldığınız andan itibaren de Drak Rift kısmına girmelisiniz. Böylece de The Plan görevinin ilk aşamasına girmiş oluyorsunuz. Buraya kadar hemen her adımı doğru ve eksiksiz bir şekilde devam ettirdiğinizde görevinizi başlatmış olursunuz. Bu da görevin içerisinde olduğunuzun ve serüveninizin başladığının bir işareti olarak bilinmektedir.

The Plan bünyesinde ilk aşamada olduğunuz Investigation Mission görevinin tamamlanması için ilk katta yer alan yaratıkları temizleyerek onlardan kurtulmalısınız. Yaratıkları temizlemek genel olarak zor bir deneyim olsa da siz bu aşamayı da bitirdikten sonra görevi teslim edebilirsiniz. Görevi teslim etmek için de Captured Girl isminde olan NPC ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Görevi teslim etme adımınızın başarıyla sonuçlanmasının ardından Pot ve tecrübe puanı kazanmış olursunuz. Bu işleminin ardından da yeni görev olarak rescuing parents görevinin teslim alınması gerekmektedir.

Knight Online Plan Görevi Süreci Nasıl İlerler;
Oyun içerisinde The Plan’a katıldığınızda sizi bir dizi görev zinciri bekler. Bunların ilk aşaması da rescuing Parents olarak bilinmektedir. Genellikle birinci görev olarak sayılan bu aşama içerisinde tüm yaratıkları temizlemek zorundasınız. Siz yaratıkları temizledikten sonra da yine aynı şekilde görevin teslim edilmesi işlemine gelinmesi gerekmektedir. Captured Karus Warrior ismimli NPC de teslim için doğru adres olarak bilinmektedir. Siz teslimatı sağladıktan sonra da sizi kırk Mane Pot ve bir milyon EXP bekler.

Siz Knight Online The Plan görevini tamamlamaya yaklaşırken karşınıza çıkan bir sonraki aşama Rescuing Parents serisinin ikinci ve üçüncü kısımları olarak bilinir. İkinci görev içerisinde yine tüm yaratıkları temizlemeniz gerekiyor. Sonrasında da üç milyon CP ödülünü alıyorsunuz. Ardından da yapmanız gereken Girl’s Father olarak bilinen NPC’ye teslimat sağlamak oluyor. Üçüncü görev aşamasına ulaştığınız zaman da yeni görev serisine ulaşmış oluyorsunuz.

Üçüncü görev kapsamında yapmanız gereken yine katta yer alan yaratıkları temizlemek olarak biliniyor. Siz bulunan tüm yaratıkları temizlediğiniz zaman da NPC olarak bilinen Girl’s Mother’ı bulmalısınız. Sonrasında da görevinizi teslim etmelisiniz. Görevi tamamlamanızın ardından da sizlere dört milyon EXp olan ödül verilecektir. Tüm bu işlemlerle beraber de sıra Kidnapped Princesss görevini almanız gerekmektedir.

Yeni göreviniz olan Kidnapped Princesss içerisinde de aynı şekilde yaratıkları temizliyorsunuz. Bunun arından da Scorpion King olarak tanınan NPC ortaya çıkacaktır. Görevinizi bitirmenizin ardından NPC’ye görevi teslim edebilirsiniz. Bunun ardından da size yirmi milyon değerinde olan EXP ödülü verilecektir. Elbette yeni bir görev de alacaksınız. Bu görevin ismi de A Monster or Princess olarak bilinmektedir. A Monster or Princess görevini başarıyla tamamlamak için de farklı bir işlem yapmanız gerekmez. Yine kat içerisinde bulunan yaratıkları temizlemeniz beklenir. Siz tüm yaratıkları temizlediğinizden emin olduktan sonra da görevi Princess OF El Morad olarak bilinen NPC’ye teslim edeceksiniz. Bu da sizin otuz milyon değerinde olan EXP sahibi olmanız anlamına gelir. Alacağınız yeni görevin adı da bu sefer Spelboung Princess ve Forgettetn Princess Görevleridir.

Spelboung Princess görevi içerisinde yaratıkların tamamlanma işlerini devam ettirmeniz gerekir. Sonrasında da bu sefer Forgetten Royal King ismine sahip olan NPC’ye teslimatı sağlamalısınız. Bunun ardından da elli milyon olan EXP ödülünü alırsınız. Alacağınız Forgettetn Princess görevinde de süreç aynı şekilde devam edilir. Bu son aşamaya geçmek için yapacağınız görevdir. Bu görevi tamamlamanızın ardından artık son aşamaya da geçmiş olursunuz. Görevi başarıyla tamamladığınızdan emin olduktan sonra da Forgetten Princess olarak tanınan NPC’ye teslimat sağlayabilirsiniz. Böylece sıra da The Plan görevine geçecektir.

Knight Online Plan Görevinin Son Aşaması Nedir;
Oyunun son aşaması olarak bilinen kısım The Plan görevi olarak geçmektedir. Siz yol aldığınız tüm bu işlemler boyunca zorlukları atlatarak son aşamaya gelirsiniz. Elbette büyük zorluklarla geldiğiniz bu aşama, asıl görevdir. Yani yol kat ettikten sonra yeni göreve gelmiş olursunuz. Bu görev içerisinde de yine tüm görevler basamaklarında yaptığınız gibi yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir. Ancak bu yeterli olmaz. Sizin yaratıkları öldürmenizin yanı sıra ekstra güç sahibi olarak bilinen yaratıkların da kesilmesi gerekmektedir. Bunlar da Draki El Rassaga, Patos Fragment, Blue Phoenix ve benzeri seçenekler olarak bilinmektedir. Son aşamayı da başarıyla tamamlamanızın ardından sıra görevi teslim etmeye gelir.

Görev teslimatı sırasında da görevinizi Draki El Rassaga ismine sahip olan NPC’ye teslim etmeniz beklenir. Tüm bu işlemlerin ardından üç adet draki commander badge ve altmış beş milyon EXP ödülleri almış olursunuz. İşte Knight Online The Plan görevi de tüm bu seçenekleri içerisinde barındırmaktadır. Sizlere söylediğimiz basamakları doğru bir şekilde takip ettiğinizde de görev sonucuna ulaşmanız çok daha kolay olur. Bu sayede oyun içerisinde istediğiniz başarıyı da kazanmış olursunuz.
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst