Knight Online Hapisten Nasıl Çıkılır

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
962
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Oyun içerisinde birçok kişinin merak ettiği durumlardan biri hapisten nasıl kaçılması gerektiğidir. Eğer hapisten kaçmak istiyorsanız da sizlere verilen yönlendirmeleri doğru şekilde kontrol edebilir ve doğru adımları takip ederek ilerleyebilirsiniz. Knight Online hapis sistemi de oyuncuların cezalandırılmasını mümkün hale getiren sistemlerden biri olarak bilinmektedir. Oyuncuların birçoğu da tam olarak bu yüzden hapisten nasıl kaçılacağını merak ediyor. Yapılan araştırmaların büyük bir kısmı da hapisten kaçmayı mümkün hale getirebilecek yönlendirmeler olarak biliniyor. Bu aşamada da eğer siz hapisten kaçmak istiyorsanız öncelikli olarak hapis hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmalısınız. Ancak bu sayede hapisten kaçışınızı mümkün hale getirebilirsiniz. Yani aslında Knight Online hapis nasıl bir şey bilirseniz, kaçış yöntemini uygulamanız da o kadar kolay olacaktır.

Oyuncuların birbirinden farklı suçlarla girebilecekler hapis, içerisinde birbirinden farklı özellikler barındırmaktadır. Sistemli oyunlar içerisinde yer almasının yanı sıra hapis sisteminde de önemli bir düzen bulunmaktadır. Oyuncuların çoğu da bu konuda bilgi sahibidir.
1647958136073.png

Knight Online Hapis​

Oyunda yer alan oyuncular belirli suçları işlediklerinden dolayı hapse girerler. Bu durumları da saymak gerekirse, eğer bilgisayarınızda bazı illegal programlar bulunuyorsa o zaman hapse girmiş olursunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde ağır küfürlü konuşmanız, karşı tarafa hakaret etmeniz hapse girmenize neden olan önemli faktörler içerisinde yer almaktadır. Hatta oyunculara birden fazla küfür etmeniz de hapse girmenize neden olabilir.

Hapse girmenize neden olacak bu durumların yaşanması halinde de öncelikli olarak atılmak yerine hapse girersiniz. Zaten oyun bünyesinde hapis sisteminin önemli olmasının nedeni de budur. Diğer yandan hapse girdiyseniz de çıkabilmek için bazı noktalara karşı daha dikkatli olmanızda fayda vardır. Mesela eğer hapisten kaçmak istiyorsanız öncesinde belirli bir miktar ödeme yapmış olmanız zorunludur. Ücret ödemenizle beraber bir malzeme almış olursunuz. Sonrasında da hapisten kaçma işleminiz de gerçeğe dönüşebilir. Elbette bu malzemelerin ne olduğu ve hapisten kaçma sırasında nasıl bir katkısının olduğunu da bilinmez gerekmektedir. Bu sayede kaçış işleminiz size yabancı gelmez. İşlemleri sürdürürken zorlanmadan başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Knight Online Hapisten Çıkmak​

Eğer Knight Online içerisinde hapisten çıkmak istiyorsanız, tüm bu bilgilere hakim olmalı ve sonrasında size sıralanan adımları doğru şekilde uygulamalısınız. Bu yolları daha detaylı bir şekilde aktarmak gerekirse öncelikli olarak Punishment Stick+Wing eşyasını belirli bir ücret karşılığında satın almalısınız. Satın aldığınız eşyayı da Kabal ismiyle adlandırılan Npc’ye vermeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemleri doğru sıralama ile beraber yaptığınız zaman Dragon Wing Voucher ve Punishment adı eşyaları da kazanmış sayılırsınız. Elbette bu işlemlerin ardından da Npc üzerinden hapisten çıkmak için bir görev almalısınız. Bu görevi yerine getirmeniz de oldukça önemlidir. Görevi tamamlamak için de silah olarak Punishment Stick kullanmanız gerekmektedir.

Söz konusu işlemleri doğru şekilde takip ettirdiğiniz zaman Knight Online hapisten çıkma işlemlerini de yerine getirmiş olursunuz. Hatta hapisten ayrılmadan önce eşyalarınızı çöpe atmamanız oldukça önemlidir. Yani sizlere gösterilen yöntemler ve işlemler haricinde herhangi bir eksiklik olmaması büyük bir önem arz etmektedir. Altığınız oyunu tamamladıktan sonra yine Npc’ye dönmelisiniz. Bunun ardından da görevi teslim etmeniz gerekir. Bu işlemin ardından da görevinizin başarılı olduktan sonra Punishment Stick eşyası kaybolur. Hatta söz konusu görevler içerisinde oyuncuların, hapiste karşılaştıkları canavarları öldürmesi de yer almaktadır. İçeride karşılaştığınız canavarların her birini öldürdüğünüzde hapisten çıkmak için büyük bir adım atmış sayılırsınız.
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst