Knight Online [Great Battle] (Base) Chat Görevleri

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
959
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Knight Online oyununda [Great Battle] (Base) görevi, oyuncuların Belatucadrus adlı devasa bir canavarı yenmelerini gerektirir. Bu görev, oyuncuların genellikle bir parti oluşturmasını ve birlikte çalışmasını gerektirir.
Görevin tamamlanması için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:
 1. Belatucadrus'un bulunduğu map'e gitmek için Moradon şehrinden "Colony Zone" bölgesine gitmek gerekir.
 2. Burada, Belatucadrus'u yenmek için gereken "Base Item" eşyalarını toplamak için diğer oyuncularla birlikte çalışmak gerekir.
 3. Base Item eşyalarını toplamak için, "Warrior's Path" bölgesindeki çeşitli canavarları öldürmek gerekiyor. Bu canavarlar, oyunculara ganimet ve eşyalar bırakacaktır.
 4. Base Item eşyaları toplandıktan sonra, bunları "Base Commander" NPC'sine teslim etmek gerekiyor. NPC, oyunculara daha sonra Belatucadrus'u yenmek için gereken "Seal Item" eşyalarını verecektir.
 5. Seal Item eşyalarını toplamak için, "Cursed Temple" bölgesine gitmek gerekiyor. Bu bölgede, diğer oyuncularla birlikte çalışarak, çeşitli canavarları yenmek gerekiyor.
 6. Seal Item eşyaları toplandıktan sonra, Belatucadrus'u yenmek için "Colony Zone" bölgesindeki "Dark Mare" adlı canavarı öldürmek gerekiyor. Bu canavar, Seal Item eşyalarının kullanılmasıyla yenilebilir.
 7. Belatucadrus'u yendikten sonra, "Base Commander" NPC'sine geri dönülmeli ve ödüller alınmalıdır.
Bu görev, oyuncuların birbirleriyle etkileşimde bulunmasını ve birlikte çalışmasını gerektiren zorlu bir görevdir. Oyuncuların iyi bir ekip oluşturması, görevi tamamlaması ve ödülleri alması için önemlidir.
1678774749131.png

Knight Online [Great Battle] (Base) Chat Görevleri

Nasıl Yapılır

Knight Online oyununda [Great Battle] (Base) görevi yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
 1. İlk olarak, Moradon şehrinden "Colony Zone" bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, şehrin güneyindeki çıkıştan ayrılın ve Colony Zone'a doğru ilerleyin.
 2. Colony Zone'a ulaştığınızda, Belatucadrus'un bulunduğu bölgeye gitmek için "Warrior's Path" bölgesine doğru ilerleyin.
 3. "Warrior's Path" bölgesinde, diğer oyuncularla birlikte çalışarak "Base Item" eşyalarını toplamanız gerekiyor. Bu eşyaları toplamak için, bölgedeki çeşitli canavarları öldürmeniz gerekiyor. Canavarlar, size ganimet ve eşyalar bırakacaktır.
 4. Base Item eşyalarını topladıktan sonra, bunları "Base Commander" NPC'sine teslim etmeniz gerekiyor. NPC, size daha sonra Belatucadrus'u yenmek için gereken "Seal Item" eşyalarını verecektir.
 5. Seal Item eşyalarını toplamak için, "Cursed Temple" bölgesine gitmeniz gerekiyor. Bu bölgede, diğer oyuncularla birlikte çalışarak, çeşitli canavarları yenmeniz gerekiyor.
 6. Seal Item eşyalarını topladıktan sonra, Belatucadrus'u yenmek için "Colony Zone" bölgesindeki "Dark Mare" adlı canavarı öldürmeniz gerekiyor. Bu canavar, Seal Item eşyalarının kullanılmasıyla yenilebilir.
 7. Belatucadrus'u yendikten sonra, "Base Commander" NPC'sine geri dönüp ödülleri alabilirsiniz.
Bu görev, oyuncuların birbirleriyle etkileşimde bulunmasını ve birlikte çalışmasını gerektiren zorlu bir görevdir. Oyuncuların iyi bir ekip oluşturması, görevi tamamlaması ve ödülleri alması için önemlidir.


Ko cuce Server Tanıtımı

 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst