Knight Online Exp Tablosu

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
959
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Methaba MT2 kullanıcıları Bu gün size Knight Online Exp Tablosu Hakkında Bilgiler Ve tablo olarak Sizlere paylaşacağım.



Knight Online'da, her seviyede bir belirli deneyim puanı (experience point) gereklidir. Aşağıdaki tablo, Knight Online'daki seviyelerin deneyim puanı gereksinimlerini ve seviye adımlarını gösterir:

Seviye AdıSeviye AralığıDeneyim Puanı
Novice1-90-90
Private10-1990-720
Corporal20-29720-3,240
Sergeant30-393,240-10,800
Lieutenant40-4910,800-25,200
Captain50-5925,200-48,600
Knight60-6948,600-84,600
Baron70-7984,600-138,600
Viscount80-89138,600-219,600
Earl90-99219,600-331,200
Duke100-109331,200-478,800
Archduke110-119478,800-667,200
Lord120-129667,200-901,800
King130-139901,800-1,188,600
Emperor140-1501,188,600-1,531,100

Tablodaki deneyim puanı, belirli bir seviyeye ulaşmak için gereken minimum toplam deneyim puanıdır. Örneğin, Private seviyesine ulaşmak için, en az 90 deneyim puanına ihtiyacınız vardır. Ayrıca, Knight Online'da bir karakterin deneyim puanı, oyuncu tarafından öldürülen canavarlardan veya tamamlanan görevlerden elde edilir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst