Kırıkkale Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Kırıkkale Okey Oyna

İç Anadolu bölgemizin güzide illerinden bir tanesidir Kırıkkale ili. Şehir adını Kırıkkale Makine Kimya endüstrisi ve şehrin adını taşıyan Kırıkkale tabancaları ile duyurmuştur. Tam bir Anadolu kenti olan bu güzel ilimiz de gençlerin zaman geçirebileceği sosyal aktivite alanları kısıtlıdır. Bu alanlarını genişletmek ve yine Kırıkkaleli olup da tanımadığı insanlarla tanışmaları adına Kırıkkale canlı okey salonunu onlara açmış bulunmaktayız.

ile günün her saatinde okey oyununa dahil olma şansına sahipsiniz. Okey oynamak insanların eğlence anlayışları arasında vazgeçilmez tutkulu arasında sıralanabilir. Ülkemizde oyun bazında incelendiğinde en çok tercih edilen oyundur okey oyunu. Fakat bu keyifli oyunun bir sıkıntısı vardır ki oda her zaman 4 kişilik bir oyuncu kadrosu bulmak zorunluluğunun olması.

ile böyle bir sorunu direk olarak aşıyorsunuz. 24 saat boyunca, günün her saatinde okey oynamak için oyuncuların sizi hazır olarak beklediği bir salondasınız. Tek yapmanız gereken sitede online olmak ve oyuna dahil olmaktır.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst