Kırıkkale Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 24 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Kırıkkale Okey Oyna

  İç Anadolu bölgemizin güzide illerinden bir tanesidir Kırıkkale ili. Şehir adını Kırıkkale Makine Kimya endüstrisi ve şehrin adını taşıyan Kırıkkale tabancaları ile duyurmuştur. Tam bir Anadolu kenti olan bu güzel ilimiz de gençlerin zaman geçirebileceği sosyal aktivite alanları kısıtlıdır. Bu alanlarını genişletmek ve yine Kırıkkaleli olup da tanımadığı insanlarla tanışmaları adına Kırıkkale canlı okey salonunu onlara açmış bulunmaktayız.

  Kırıkkale okey oyna salonu ile günün her saatinde okey oyununa dahil olma şansına sahipsiniz. Okey oynamak insanların eğlence anlayışları arasında vazgeçilmez tutkulu arasında sıralanabilir. Ülkemizde oyun bazında incelendiğinde en çok tercih edilen oyundur okey oyunu. Fakat bu keyifli oyunun bir sıkıntısı vardır ki oda her zaman 4 kişilik bir oyuncu kadrosu bulmak zorunluluğunun olması.

  Kırıkkale Online okey salonu ile böyle bir sorunu direk olarak aşıyorsunuz. 24 saat boyunca, günün her saatinde okey oynamak için oyuncuların sizi hazır olarak beklediği bir salondasınız. Tek yapmanız gereken sitede online olmak ve oyuna dahil olmaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş