Kilis Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 24 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Kilis Okey Oyna

  Akdeniz bölgemizin doğusunda ve iç kesimlerinde kalan Kilis ili, Suriye sınırında olup, daha çok Arap vatandaşlarımızın yaşadığı bir şehrimizdir. Bu güzel şehrimiz köklü bir tarihe ve o tarihten kalma güzel bir mimariye sahiptir. Bu güzel ilimizin de artık internet üzerinden kendine ait hem eğlence yeri hem de sohbet alanı bulunmaktadır.

  Kilis okey oyna salonu ile istediğiniz zaman okey oynamanın keyfine varabileceksiniz. Okey oynarken aynı zaman da dost sohbetleri ve hemşeri ortamını size sunmaktayız. Kilis insanının sanal dünya üzerinde kendine ait olan tek oyun sitesi ve buluşma noktasıdır.

  Kilis canlı okey salonu, 24 saat boyunca kesintisiz okey oynanan bir sitedir. Sitede bulunan oyuncular, bir kere siteye geldikleri zaman bir daha çıkmak istememektedirler. Çünkü sadece okey turnuvaları ile değil aynı zaman da samimi sohbet ve sıcak ortamıyla da Kilislerin gelmesine olanak sağlamaktadır. Kilis insanı kendi evinde bulmuş olduğu tüm rahatlığı ve sıcaklığı, aynı şekilde kendi okey sitelerinde de bulmaktadırlar.
   

Bu Sayfayı Paylaş