110 CAP Kharoon Online | 110 Cap EU-CH | Drop System | Coin System | Free Silk | Her Hafta Real 1000 TL FTW | Beta 07.04.2023 | Grand Opening 14.04.2023|19.00

Silkroad private serverler, Silkroad pvp Server Tanıtımları, 110 CAP, 110 CAP tanıtımları, 110 CAP pvp, 110 CAP pvp serverler, 110 CAP private serverler
⭐Server Adı
Kharoon Online
✔️🔱Site Adresi
https://kharoon.online/
✔️🔱Discord
https://discord.gg/uKAvPxNUJg
✔️🔱Açılış Tarih
14 Nis 2023
✔️🔱Cap
110
✔️🔱Race
CH/EU

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
110 CAP Kharoon Online | 110 Cap EU-CH | Drop System | Coin System | Free Silk | Her Hafta Real 1000 TL FTW | Beta 07.04.2023 | Grand Opening 14.04.2023|19.00
ozz3hf9.png

q9numwl.png
pqsmj7d.png
lbl6b6v.png

Kharoon Online​

Kharoon Online, 110 cap seviye sınırı ve Avrupa-Çin karakter sınıflarının yer aldığı bir MMORPG oyunudur. Oyuncular, zengin bir dünya, özelleştirilebilir karakterler ve çeşitli görevlerle dolu bir deneyim yaşayacaklar.

Oyunda bulunan Drop sistemi sayesinde, oyuncular nadir eşyalar ve materyalleri düşmanları yenerek elde edebilecekler. Coin sistemi ise, oyuncuların oyun içi öğeleri satın almak için kullanabileceği bir sanal para birimidir. Ayrıca, Free Silk sistemi sayesinde, oyuncular oyun içindeki öğeleri ücretsiz olarak elde edebilecekler.

Oyuncuların büyük bir ilgi göstermesi beklenen Kharoon Online, her hafta gerçekleşecek olan FTW (Fortress War) mücadelesi ile heyecan dolu PvP deneyimleri sunacak. Her hafta düzenlenen bu mücadelelerin ödülü ise gerçek 1000 TL olacak.

Oyunun beta sürümü 7 Nisan 2023 tarihinde başlayacak ve oyuncular oyunu önceden deneyimleyerek geri bildirimlerini paylaşabilecekler. Grand opening ise 14 Nisan 2023'te gerçekleşecek ve saat 19.00'da başlayacak.

Kharoon Online, zengin bir zanaat sistemi, lonca sistemi ve daha birçok özellikle oyunculara unutulmaz bir oyun deneyimi sunacak. Oyuncular, diğer oyuncularla birlikte çalışarak güçlü loncalar kurabilir ve birbirlerine destek olabilirler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
Kharoon Online'yi 2006'dan beri bulunan Silkroad Online tecrübemiz ile kurduk.
Gerek Oyuncu olarak gerekse Vsro editör olarak yıllardan beri biriken tecrübemiz bulunmakta.
Yönetim ekibi olarak aynı zamanda editör olduğumuz için bakım yaparken çok uzun sürelerde yapılacak olan bakımları bile çok kısa sürelerde yapıyor olacağız.
7/24 Online yönetim ekibi ile sorunlarınızda anında iletişim kurabilir ve çözüm bulabilirsiniz.
Tecrübeli yönetim ekibi ile oyundan keyif almak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık.
Sen yoksan bir kişi eksiğiz ailemize katıl <3

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
tanıtım konumuz günde bir kaç kez kontrol edilmektedir.
Aklınıza takılan sormak istediğiniz sorularınız var ise discord sunucumuz üzerinden anında iletişim sağlayabilirsiniz.
Kharoon Online yönetim ekibi olarak anlık geri dönüşler yapıyor olacağız.

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
istek ve önerileriniz için discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
7/24 aktif yönetim ekibimiz ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
Beta için son 1 hafta , Beta etkinliklerine katılıp sürpriz hediyeler kazanabilirsin.
Beta 07.04.2023
Grand Opening 14.04.2023

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
istek , öneri ve geri bildirim için discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
7/24 aktif yönetim ekibimiz ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
Beta için son günler beta'da dağıtılacak olan büyük ödülleri kaçırmamak için discord sunucumuza katıl ve anlık haberdar ol. <3

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
BETA İÇİN SON 2 GÜN!!

Kharoon Online

Level 1
Üye
Tepki
0
Konu Güncel!