Kastamonu Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 6 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Kastamonu Okey Oyna

  Karadeniz bölgemizin orta ve iç kesimlerinde yer alan güzel ilimiz Kastamonu. Genel yapı itibarıyla bitki örtüsü olarak Karadeniz bölgesi gibi ormanlardan oluşan şehrin, insanları ise daha çok yakınlık itibarıyla İç Anadolu bölgesinin özelliklerini taşımaktadır. Bu yönüyle tam bir mozaik oluşturan Kastamonu ilimizin güzel insanları için açmış olduğumu oyun salonumuz, Kastamonuluların sanal dünya üzerinde yeni buluşma noktası olmuştur.

  Kastamonu okey oyna salonlarımız, hem okey oyununu icra etmek isteyen Kastamonu hemşerilerimiz için hizmet vermektedir hem de aynı zaman da okey oynarken dost sohbetleri yapmak isteyen hemşerilerimizin hizmetindedir. 24 saat boyunca ne sohbet nede okey oyunu kesilmeden devam eden tek sitedir.

  Kastamonu canlı okey salonumuz da hiç tanımadığınız Kastamonulu hemşerilerinizle karşılaşıp tanıyabileceğiniz gibi uzun zamandır yurt dışında ya da şehir dışında yaşayan, memleket hasreti çeken Kastamonulu hemşerilerinizi de bulabileceksiniz. Kayserilinin sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktası olan Kastamonu okey salonları siz Kastamonulu olan tüm hemşerilerimizi okey oynamak ve muhabbet etmek için beklemekte.
   

Bu Sayfayı Paylaş