Kastamonu Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Kastamonu Okey Oyna

Karadeniz bölgemizin orta ve iç kesimlerinde yer alan güzel ilimiz Kastamonu. Genel yapı itibarıyla bitki örtüsü olarak Karadeniz bölgesi gibi ormanlardan oluşan şehrin, insanları ise daha çok yakınlık itibarıyla İç Anadolu bölgesinin özelliklerini taşımaktadır. Bu yönüyle tam bir mozaik oluşturan Kastamonu ilimizin güzel insanları için açmış olduğumu oyun salonumuz, Kastamonuluların sanal dünya üzerinde yeni buluşma noktası olmuştur.

salonlarımız, hem okey oyununu icra etmek isteyen Kastamonu hemşerilerimiz için hizmet vermektedir hem de aynı zaman da okey oynarken dost sohbetleri yapmak isteyen hemşerilerimizin hizmetindedir. 24 saat boyunca ne sohbet nede okey oyunu kesilmeden devam eden tek sitedir.

salonumuz da hiç tanımadığınız Kastamonulu hemşerilerinizle karşılaşıp tanıyabileceğiniz gibi uzun zamandır yurt dışında ya da şehir dışında yaşayan, memleket hasreti çeken Kastamonulu hemşerilerinizi de bulabileceksiniz. Kayserilinin sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktası olan Kastamonu okey salonları siz Kastamonulu olan tüm hemşerilerimizi okey oynamak ve muhabbet etmek için beklemekte.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst