Firma İZMİR JEL TIRNAK

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları

ispaniolle

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
174
Tepki
1
cropped-IMG_5352-94x68.png


İzmir Jel Tırnak Tarihçesi
İzmir Jel Tırnak Markası 2020 yılında Sevgi Kaya tarafından kurulmuştur. Marka kısa süre içerisinde İzmir’de tanınan güzellik salonları arasında yerini almıştır. Yüksek takipçisi ve işlem kalitesi ile kurumsal çözümler üretebilen İzmir Jel Tırnak markası büyüme yolculuğuna devam etmektedir. markası yıl sonuna kadar 10 şube ile tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam edecektir. İzmir Jel Tırnak markası Kaplan Kaya Güzellik Salonları Limited Şirketi altında bulunduğu için güçlü ve kurumsal kimliğini korumaktadır.

İzmir Jel Tırnak Avantajları
Kurumsal markaların çözüm odaklı yaklaşımları en büyük avantajlardandır. Kaplan Kaya Limited Şirketi altında bulunan İzmir Jel Tırnak Markası 20’ye yakın personeli ile hiçbir durumda mağduriyet yaratmayan yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. En iyi fiyat politikası ve sürekli gelişen kampanyaları ile müşterilerine uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel kadrosu uzun süreli deneyimli çalışanları müşterisine güven vermektedir.

İzmir Jel Tırnak Uygulaması
Jel Tırnak uygulamasının İzmir’deki temsilcisi olarak bilinen İzmir Jel Tırnak markası şablon sistemi, tips sistemi ve poly jel sistemi ile başarılı uygulamalar gerçekleştiriyor. Alt form uzatma ve üst form uzatma işlemini tüm çalışanları uygulayabiliyor. Aynı zamanda İzmir Jel Tırnak salonlarında üst düzey kalitede ipek kirpik ve cilt bakım hizmeti sunuluyor.

İzmir Jel Tırnak Satış Ofisi
İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin en kapsamlı malzeme ofisine sahip olan Kaplan Kaya Limited Şirketi kurumsal kimliği ile tırnak ve kirpik malzemeleri için en uygun fiyatları ve en hızlı kargolama hizmetini sunuyor. İzmir içi tüm siparişler ücretsiz kargo ile 24 saat içerisinde teslim ediliyor ve tüm Türkiye için 24 saat içinde kargo veriliyor. İzmir Jel Tırnak markası Gelişmiş lojistik ve pazarlama ağı ile müşterilerine memnuniyet sağlamaya devam ediyor.

photo_5891115372877297762_y-edited-1.jpeg
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst