İstanbul Yangın Kapısı Fiyatları

Celoxy

Level 10
Üye
MT2 Üye
Katılım
1 Ocak 2023
Mesajlar
196
Tepki
2
Güven Yangın Kapıları Tasarım ve San.Tic.Ltd.Şti olarak, yangın güvenliği konusundaki sorumluluğumuzu en üst düzeyde yerine getirmekteyiz. Sadece yangın kapısı üretimi değil, aynı zamanda her bir detayın önemini kavrayan deneyimli ekibimizle, hayatı ve mülkü koruma konusunda kararlıyız, üretim aşamasından sonrasına kadar kalite kontrol süreçlerimizle en ufak bir ayrıntıyı bile gözden kaçırmıyoruz.

Yangın kapılarının olmazsa olmaz parçalarından olan panik bar gibi kritik parçaları, piyasanın en güvenilir üreticilerinden temin ederek montaj esnasında kullanıyoruz. Montaj sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu hızla çözüme kavuşturuyoruz. Yangın kapısının ihtiyacı olan yan ürünleri, kaliteden ödün vermeden, piyasanın en güvenilir üretici ve ithalatçılarından tedarik ediyoruz. Firmamız olarak kalite konusunda hassasiyetle çalışarak, piyasanın seçkin firmaları arasında yer almayı başardık.

Peki, yangın kapısı nedir?

Yangın kapıları, yangının kontrol altına alınmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, genellikle metal veya yanmaz malzemeden imal edilen kapılardır. Bu kapılar, yangın esnasında alevlerin ve dumanın bölgeden bölgeye yayılmasını engelleyerek, binadaki insanların güvenli bir şekilde tahliye olmalarına zaman tanır. Aynı zamanda, yangının binada yayılmasını da önleyerek mülk hasarını minimize eder.

seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar:

Yangına Dayanıklılık Süresi: Kapının yangına karşı ne kadar süreyle dayanabileceği belirleyici bir faktördür. Biz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yangına dayanıklılık süresi seçenekleri sunmaktayız.

Yanmaz Malzemeler: Kullanılan malzemelerin yangına karşı dayanıklılığı oldukça önemlidir. Ürünlerimizin tamamında en yüksek standartlara uygun yanmaz malzemeler kullanmaktayız.

Sertifikalar: Yangın kapısının ilgili standartlara uygun olduğunu gösteren sertifikalara sahip olması, ürünlerimizin güvenilirliğini kanıtlar. Tüm yangın kapılarımız, gerekli sertifikalara sahip olup, gerekli testlerden başarıyla geçmiştir.

düzenli olarak kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Bu sayede kapının sürekli olarak etkili bir şekilde çalışması sağlanır ve gerektiğinde tamir veya değişim işlemleri zamanında gerçekleştirilir. Firmamız, satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerimize her zaman destek olmaktadır.

Hayatı ve mülkü koruma konusundaki hassasiyetimizle, siz değerli müşterilerimize güvenle kullanabileceğiniz yüksek kalitede yangın kapıları sunmaktan gurur duyuyoruz. Bize güvenin, sizin için yangın güvenliğini sağlayalım.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst