Isparta Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Isparta Okey Oyna

Akdeniz bölgesinin iç kesimlerinde kalan ve gülleri ile ünlü ilimiz olan güzel Isparta ilimiz, nüfus bakımından Türkiye’nin en büyük 29. İlidir. Şehir gül ve gül ürünleri ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bu güzel ilimizin gül kokulu insanları için zaman geçirip, eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde bir oyun salonu açmış bulunmaktayız.

, tüm Isparta halkının rahatlıkla gelip, oyun oynayabileceği bir salondur. Ayrıca gurbette olup uzun zamandır memleket hasreti çeken ve memleketine gelemeyen gurbetçilerimiz içinde bir nebze de olsa hasretlerini giderebilecekleri bir ortamı onlara sunmaktadır.

salonumuz sayesinde, Isparta insanı sanal dünyanın içinde kendine ait bir ev sahibi olmuştur. Bu çatının altına tüm Isparta halkı sığabilmektedir. Hiç tanımadığınız Ispartalı hemşerilerinizle bu sayede tanışma fırsatı bulabileceksiniz. Ayrıca okey oyunu oynarken aynı masanın etrafında toplanmış olan 4 Ispartalı vatandaş olarak, yöreniz hakkında konuşup, yöre sorunları hakkında tartışmalar yapıp, çözümler üretme şansına sahip olacaksınız. Bu bizim Isparta halkına bir arada olabilmeleri adına vermiş olduğumuz küçük bir hediyemizdir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst