Isparta Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 8 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Isparta Okey Oyna

  Akdeniz bölgesinin iç kesimlerinde kalan ve gülleri ile ünlü ilimiz olan güzel Isparta ilimiz, nüfus bakımından Türkiye’nin en büyük 29. İlidir. Şehir gül ve gül ürünleri ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bu güzel ilimizin gül kokulu insanları için zaman geçirip, eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde bir oyun salonu açmış bulunmaktayız.

  Isparta okey sitesi, tüm Isparta halkının rahatlıkla gelip, oyun oynayabileceği bir salondur. Ayrıca gurbette olup uzun zamandır memleket hasreti çeken ve memleketine gelemeyen gurbetçilerimiz içinde bir nebze de olsa hasretlerini giderebilecekleri bir ortamı onlara sunmaktadır.

  Isparta canlı okey salonumuz sayesinde, Isparta insanı sanal dünyanın içinde kendine ait bir ev sahibi olmuştur. Bu çatının altına tüm Isparta halkı sığabilmektedir. Hiç tanımadığınız Ispartalı hemşerilerinizle bu sayede tanışma fırsatı bulabileceksiniz. Ayrıca okey oyunu oynarken aynı masanın etrafında toplanmış olan 4 Ispartalı vatandaş olarak, yöreniz hakkında konuşup, yöre sorunları hakkında tartışmalar yapıp, çözümler üretme şansına sahip olacaksınız. Bu bizim Isparta halkına bir arada olabilmeleri adına vermiş olduğumuz küçük bir hediyemizdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş