İlk Türk yapımı MMOFPS Zula güncellendi!

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, 21.10.2015 tarihinde oyuna eklediği v1.04 sürümü ile gelişmeye devam ediyor. Yapılan bu güncelleme ile birlikte oyunda bir çok iyileştirmenin yanı sıra, eklenen içeriklerle, göz dolduruyor.

İlk Türk yapımı MMOFPS Zula güncellendi!
V1.04 sürümüyle birlikte oyuna eklenen özellikler arasında en çok göze çarpan yenilik “Silah Yükseltme”. Oyun parasıyla veya nakit parayla aldığınız bazı silahlara, oyun içerisinden kazandığınız materyaller sayesinde farklı özellikler kazandırabiliyorsunuz. Yeni özellikler kazandırdığınız silahınız oyun içerisinde de farklı bir görünüm kazanıyor.

Maç sonunda kazandığınız bu materyalleri arttırmak için hazırlanan “Yonca Sistemi” sayesinde bu materyalleri kazanma şansınızı arttırabiliyorsunuz. Yeni sürümle birlikte oyuna eklenen yenilikler bununla sınırlı değil. Yeni bomba paketi, 5. Slot ve oyun içi sprey bu yeniliklerden bazıları.

İlk Türk yapımı MMOFPS Zula güncellendi!
Yeni sürümler ile birlikte offline ve online turnuvalarda devam ediyor. Geçtiğimiz ay, 2 ayrı offline turnuva düzenleyen Zula ekibi, bu ay da düzenledikleri online klan turnuvasıyla espor alanında gelişmeye devam ediyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst