Iğdır Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Iğdır Okey Oyna

Ülkemizin en doğu ucunda yer alan, Doğu Anadolu bölgemizin güzel ve küçük ilidir Iğdır. Bu güzel şehrimiz demiş olduğumuz gibi ülkemizin en doğu ucunda yer almaktadır. Küçük ve içine kapalı bir il olan Iğdır, çok fazla gelişmişlik seviyesine henüz ulaşamamıştır. Bu güzel ilimizde insanların zaman geçirebilmeleri içinde çok fazla sosyal aktivite imkanları bulunmamaktadır.

ile insanların bu açıklarını kapatmayı hedefledik. Sitemiz bünyesinde açmış bulunduğumuz okey salonumuz da, insanlar istedikleri şekilde eğlenebilecekler. Ayrıca küçük bir il olması nedeniyle dışarıya çok göç veren Iğdır ilimizin, gurbette olup da memleket hasreti çeken insanları içinde önemli bir özlem giderme yeri olacaktır.

ile uzun zamandır Iğdır’dan uzak olan ve memleket hasreti çeken hemşerilerimiz, bu salonlar da bir nebze olsun bu hasretlerini giderebileceklerdir. 24 saat boyunca sabahlara kadar süren canlı okey oyunu ve bunun yanında aynı şekilde devam eden sıcak sohbet ortamı ile tüm Iğdırlıların sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası olmuştur.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst