Iğdır Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 25 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Iğdır Okey Oyna

  Ülkemizin en doğu ucunda yer alan, Doğu Anadolu bölgemizin güzel ve küçük ilidir Iğdır. Bu güzel şehrimiz demiş olduğumuz gibi ülkemizin en doğu ucunda yer almaktadır. Küçük ve içine kapalı bir il olan Iğdır, çok fazla gelişmişlik seviyesine henüz ulaşamamıştır. Bu güzel ilimizde insanların zaman geçirebilmeleri içinde çok fazla sosyal aktivite imkanları bulunmamaktadır.

  Iğdır canlı okey salonu ile insanların bu açıklarını kapatmayı hedefledik. Sitemiz bünyesinde açmış bulunduğumuz okey salonumuz da, insanlar istedikleri şekilde eğlenebilecekler. Ayrıca küçük bir il olması nedeniyle dışarıya çok göç veren Iğdır ilimizin, gurbette olup da memleket hasreti çeken insanları içinde önemli bir özlem giderme yeri olacaktır.

  Iğdır okey oyna salonu ile uzun zamandır Iğdır’dan uzak olan ve memleket hasreti çeken hemşerilerimiz, bu salonlar da bir nebze olsun bu hasretlerini giderebileceklerdir. 24 saat boyunca sabahlara kadar süren canlı okey oyunu ve bunun yanında aynı şekilde devam eden sıcak sohbet ortamı ile tüm Iğdırlıların sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası olmuştur.
   

Bu Sayfayı Paylaş