Firma HoLEP Tedavisi nedir? Böbrekler ve Prostat hakkında merak edilenler

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
✔️🔱Site Adresi
https://www.berkanresorlu.com.tr
✔️🔱Açılış Tarih
4 Kas 2022
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
Sağlık
✔️🔱Yetkili
Prof. Dr. Berkan Reşorlu

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
106
Tepki
0
HoLEP Tedavisi nedir? Böbrekler ve Prostat hakkında merak edilenler

Sağlık


Böbrekler, genel sağlık konusunda oldukça önemlidir. Atık ve zehirli maddelerin vücuttan atılması ve vücut sağlığını korumak böbreklerden geçer. Erken tanı ve tedavi genel sağlık gibi böbrekler için de önemlidir.

HoLEP Tedavisi

Vücutta kesi yapılmadan genel ve belden aşağısı uyuşturularak gerçekleştirilir. tedavisinde, iyi huylu prostat büyümesi sonucu idrar kanalından girilerek prostat dokusu parçalanıp dışarı alınması sağlanır. Açık ameliyatlara iyi bir alternatif olup çok büyük prostatlarda bile uygulanabilir. Bu işlem kesi olmadan gerçekleştirildiği için hastanede kalış süresi kısadır.

TURP – P Tedavisi

Bu tedavi yönteminde iyi huylu prostat büyümesinde sıklıkla uygulanabilmektedir. Lazer veya elektrik uygulanarak büyümüş prostat dokusu kesilerek çıkarılır.

tedavisi sonrası hastalar erken iyileşme ile gündelik hayatlarına devam edebilmektedirler. Hastanede kısa yatış süresi ve açık ameliyata göre avantajlıdır.

Facebook:

Instagram:

Twitter:

Youtube:

Web: Berkanresorlu.com.tr
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst