Hogwarts Legacy'den Manzaralar!

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Son olarak 2023 Şubat ayına ertelendiği açıklanan Hogwarts Legacy için oyundaki ortamlara odaklanan yeni bir video daha geldi.
Sadece Harry Potter hayranları tarafından değil, oyun severlerin büyük bir merakla beklediği Hogwarts Legacy için oyunun resmi Youtube kanalı üzerinden yeni bir oyun içi video yayınladı. Daha önce bazı videolarda olduğu gibi klasik videolardan biraz uzaklaşan yapım, yine oynanış kısmını içermese de oyunun atmosferini gözler önüne seren ve şahane ortamları gösteren bir video yayınladı. Tam 20 dakika uzunluğundaki videoda daha çok oyundaki farklı mekanlara odaklanılmış. Bir nevi örneklerine sık sık rastladığımız ambiyans videolarından birine imza atılmış da diyebiliriz.

Hogwarts Legacy için yeni bir ortam videosu geldi​


Hogwarts Legacy'den şahane manzaralarSon olarak erteleme haberi ile oyuncuları üzen Hogwarts Legacy, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve TPS kamera açısı ile oynayacağımız bir yapım. Açık dünya dinamiklerini Harry Potter dünyasında RPG öğeleri ile birleştiren yapım, hikaye olarak hem Harry Potter hem de Fantastik Canavarlar hikayesinden çok daha önceki bir dönemde geçiyor. Oyun severleri 1800'lerde Hogwarts'a götürecek olan yapımda yep yeni bir hikâyeye tanıklık edeceğiz.
Hogwarts Legacy'de aynı zamanda öğreneceğimiz büyülerde ustalaşmaya çalışacak ve Harry Potter hikayelerinden gördüğümüz bazı mekanları ziyaret etme fırsatı yakalayacağız. Güçlü büyülerde ustalaştıkça, savaş becerilerimiz de gelişmiş olacak. Co-op sistemi ve mikro ödemelerin yer almayacağı Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023'te çıkacak.


 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst