Site Tanıtımı Hacklink

Site Tanıtımı, Yeni sitenizi yada hazırda akdif olan bir sitenizi bu bölümde Tanıtabilirsiniz. siteni tanıt, sitetanıtımları

teomantekbas

Level 1
Üye
Katılım
14 May 2022
Mesajlar
12
Tepki
0
HACKLINK PANEL'E GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

İLGİLİ LİNKLER İÇİN HACKLINK LİSTEMİZ
Tüm dünyadaki yüksek kaliteli puan alan sitelerden hack linkleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ihtiyaçlarınızı uygun fiyata karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.


HACKLINK TİCARET

Edu uzantılı web sitelerinden alınan tüm backlinklere edu backlink denir. Edu backlink almanın 3 popüler yolu vardır. Başlangıçta "edu blogprofilibacklink" olarak pazarlanan; edu, yoruma açık bloglara yorum yaparak backlink almaktır. Edu profile hack linki siteye katkınızdan çok uzaktır. Çünkü yorum dostu bloglar, ilgili ve anlamlı her yorumu yayınlar. Böylece doğru yorum yapan herkes edu sitelerinden profil backlinki alabilir. Ayrıca Google araması ile bu sitelere ulaşmak oldukça kolaydır. Herkesin kolayca alabileceği geri bağlantıları almak, istediğiniz sıralamalara ulaşmanıza yardımcı olmaz.

Edu comment almanın ikinci yolu ise footer ya da sponsor, çözüm ortağı, destekçi vb. sitelerden link almaktır. Bu bağlantılar çok faydalıdır, ancak normal bir web sitesinin bunları alması neredeyse imkansızdır. Edu backlinkleri hacklink benzeri araçlarla elde edilirse bir süre sonra link silinir ve sıralamanızı kaybedebilirsiniz. edu comment hacklink almanın üçüncü yolu ise üniversite bloglarında yayınlanan makalelerden link almaktır. Bu, geri bağlantı almanın en zor yoludur. Çünkü kolej blogları kaliteli içerik yayınlamalı ve içeriklerini doğrulamalıdır. İçerik yayınlayarak bağlantı sağladıklarını görmediler.

EĞİTİM NEDEN ÖNEMLİ?
Edu yorum backlinklerini yorum backlinkleri dışındaki referans makalelerden veya domainlerden almak önemlidir .Edu alan adlarının dağıtımı Amerika Birleşik Devletleri'nin münhasır hakkıdır ve Educause bu alan adlarını ABD hükümeti adına satmaktadır. EduCause'dan bir edu alan adı almak için, akredite bir ABD eğitim kurumu olmanız gerekir. Kısacası üniversiteniz olmadan bir edu alan adına sahip olamazsınız. Google, sitenizi anahtar kelimeler için daha üst sıralara çıkarmak için çok çalışır; Geri bağlantıların nereden geldiğini ve geri bağlantı sayısını dikkate alır. Çünkü basit bir sayfayı herkes ".com, .net" ve diğer uzantılarla açabilir. Ancak, Edu backlinklerini kontrol etmenin tek yolu bir üniversiteye sahip olmaktır.

EDU YORUM GERİ LİNKLER SİTE YAYINCILIK İÇİN ÖNEMLİ MİDİR?
BERT algoritmasının hayata geçirilmesiyle birlikte saldırıya uğrayan sitelerin doğası, kişilerin linklere tıkladığında ne kadar süre sitede kaldığı gibi detaylar önem kazandı. Örneğin, İngilizce dilindeki bir web sitesindeki Türkçe bir web sitesinin bağlantısına tıklamak; Beklenen sıralamayı yükseltmeyecektir. Türkçe bir siteye giden linke tıklayıp İngilizce olan bir siteden ayrılan herkes, Türkçe okuyamadığı için kısa süre sonra oturumunu kapatacaktır. Bu, Google'ın gözünde "spam" olarak kabul edilir ve hızlı bir şekilde sıralama kaybetmenize neden olur.

EDU GERİ BAĞLANTILARI ALDIĞIMDA GOOGLE SIRALAMAM ETKİLENECEK Mİ?
Yüzlerce normal siteden backlink almak yerine edu uzantılı birkaç siteden kaliteli backlink alın; Bu sizi sıralamalarda rakiplerinizin önüne geçirecektir. Kişiler eğitsel alan adı satın alamazlar. Bu yüzden sıralamada çok önemlidirler. Piyasadaki en iyi SEO danışmanları, SEO stratejilerinde GOV ve EDU uzantısı geri bağlantılarına çok önem verir. Rekabetin oldukça yoğun olduğu sektörlerde ilk sayfada yayınlanan web sitelerinin backlinklerini nereden aldıklarını araştırırsanız edu eklentisini kullanarak ne kadar backlink aldıklarını görebilirsiniz.

YORUM HACKLINK nedir?
Edu comment , WEB 2.0 2004 yılından beri ortaya çıkmıştır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Yorumlarda istenen bilgiler genellikle ad, soyad ve e-posta adresidir. "Web siteleri" Geri bağlantı, bir web sayfası adresinin başka bir web sitesinden yayınlanmasıdır. Özellikle, popüler ve trafiği yüksek sayfalardan gelen geri bağlantılar, arama motoru sıralamalarına fayda sağlar. Bu, web sitesi adresinin aramalarda çıkma olasılığını artırır. Web sitesinde bir bölümünüz varsa ek yorum bağlantıları da alabilirsiniz. Çoğu sitedeki yorumlar, yalnızca sayfa yöneticisinin onayından sonra görünür.

Yorum bağlantıları çeşitli eğitim web sitelerinden, kişisel bloglardan ve topluluk blog sitelerinden elde edilebilir. Birçok site yöneticisi, giden bağlantı çıktılarını artırmamak için yorumları kabul etmez.

YORUM GERİ BAĞLANTILARI ZEHİRLİ MİDİR?
Etkili ve faydalı linkler almak için onlarca kriter vardır Edu inceleme backlinkleri. Örneğin, alan adının mevcut kalitesi ve giden bağlantıların türü sayılabilir. Yorum aldığınız sitenin kalitesi düşük ise sitenize zarar verebilir. Ancak Google, bağlantı kararlılığına da odaklanır. Sürekli link kaybediyorsanız sitenizin Google gözündeki değeri düşebilir. Sayfada çok sayıda yorum varsa, bu yorumlar kötü göründüğü için yönetici bir süre sonra bunları silebilir. Bu, bağlantınızı kaybetmenize neden olur.

Hackleme sonrası size özel verilen fiyatla binlerce yüksek otorite site arasından listenizi alın ve google'da üst sıralara çıkın.
HACKLINK PANELİ
Türkiye'nin en büyük hackboard'unda binlerce site sizleri bekliyor. Hacklink panelimiz aracılığıyla bakiye yükleyerek seçtiğiniz sitelere kendi bağlantılarınızı ekleyebilirsiniz.

HACKLINK TİCARET
Hacklink Sales'te Türkiye'deki en kaliteli bağlantıları piyasa fiyatlarının altında sunuyoruz. Fiyatlandırma ve site listeleri için bize ulaşın.
Da/Pa Mozrank'ları yüksek olan sitelerden link almaya ne dersiniz? Google arama motorunda anahtar kelimeleriniz için organik aramalar ile sayfanın üst sıralarına çıkabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun paketi satın almak.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
merhaba konunuzu şablona göre düzenleyin yoksa içeriginiz silinir konu açarken alt eklentilerde adres bilgilerinizi ekleyin.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst