Güncel 7x Çekme Hilesi

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99

Metin2 Hile 2024​

Ocak konumuzdan herkese mt2.org’dan merhaba. Güncel 7x Çekme Hilesi 2024 güncel indir konumuza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlerle güncel metin2 hilesini güncel nisan paylaşacağız. İndirme linki ve anlatım aşağıdadır. Bu oyun, uzun yıllardır kullanıcıları arasında bilinirliğini korumaya ve oynanmaya devam ediliyor. Bu yüzden ihtiyacı olan insanlar için Metin2 Güncel 7x Çekme Hilesi konumuzu mt2.org olarak güncellemeye devam ediyoruz.

Metin2 Hile Yazılı Anlatım

Öncelikle bu içerik mt2.org adresinde paylaşılmıştır.
Eğer şu an mt2.org’da değilseniz lütfen mt2.org internet sitesine giriş yapın.
Ardından arşiv dosyasını açınız.
Metin2’ye giriş yapın, metin2 sunucu seçme ekranında bekleyin.
Sunucu ekranındayken injectoru açın ve indirdiğiniz hile dll’sini ekleyin.
Ardından injectorde Select game and press F7 or Tab’ı seçin.
Sonra, client’e bir kez basıp F7 tuşuna basın daha sonra, injectordeki injecte basın.
Sunucuya girin ve sağ ekranda göreceğiniz hile penceresine tıklayıp arayüzü açabilirsiniz.

metin2-hile.png

Anlatmı yukarda yer aldığı gibiydi, görülen üzere hileciler bu şekilde hile yapıyorlar. Bu dosyaları dağıtmak ve indirmek tehlikeli olabilir. Biz internet sitemizde herhangi bir hile dosyası ya da oyunculara zarar verme ihtimali olan bir şey paylaşmıyoruz. Sadece bunu yapmanın hem siz oyuncular açısından zararlı olacağını söylüyoruz. Lütfen hile kullanmayın ve kullandırtmayın. Oyunların tadı, zevki bu şekilde çıkmaz arkadaşlar. Bu içerik, ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.
metin2-hile.png
metin2-hile.png

Metin2 Hile 2024​

NOT: Arkadaslar tavsiye olarak ekleyeyim dedim, eğer oyundan atma oluyorsa falan gereksiz özellikleri kapatmanızı tavsiye ederim ve hareket hızını + saldırı hızını çoook abartırsanız oyundan atma yapabilir hile. Eğer oyundan atıyorsa bunlara dikkat edersiniz. Hadi mt2.org hepinize iyi oyunlar diler

Not2: Koşma Hızını 200 üzerine çıkarmayınız oyundan atmaması için, oyundan atma ve benzeri hatalar veriyor ise bu gibi şeylere dikkat ederek atmaları minimuma indirebilirsiniz. Ancak, hızınızı mutlaka 200’den yukarı ayarlayamayınız. Süper 7x damage, 7x auto damage gibi özellikleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer ayarları da kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Süper 7x damage sayesinde, yerinizde durarak tüm slotları kesebilrsiniz. Bu da exp kasmak, item kasmak, farm yapmak için gayet yeterli ve güzel bir özellik diyebiliriz. 7x auto damageyi aktif ettikten sonra, oyun sonu yapıp girebilirsiniz eğer çalışmazsa. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

Metin2 Hile Nasıl Yapılır?​

Metin2 Hile 2024 Ocak Güncel 7x Çekme Hilesi Yazımızda bu sorunun cevabına detaylıca yer verdik. Konumuzun detaylı anlatım kısmından yapımı detaylıca öğrenebilirsiniz. Metin2 hakkında gerekli bilgiler yazımızdaydı.
Metin2 Programı Güncel mi?

Paylaştığımız içerikler belli ve düzenli aralıklarla güncellenmektedir. Sık periyodlarla internet sitemizi takipte kalarak ve tekrar ziyaret ederek en güncel hallerine ulaşabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, yazımızda Metin2 hilesi konumuza detaylıca değindik. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olduğunuzu umuyoruz. Hile kullanmak legal ve doğru değildir. Bu hileler de genellikle sizlere zarar vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yani hile kullanmayınız. Böyle güvensiz şeyleri indirmeyiniz.

Metin2 Güncel 7x Çekme Hilesi;

mt2.png

Güncel Hile için Modarator yada Admin den bilgi alınız.

kaynak link

Son düzenleme:

mahoncu51

Level 1
Üye
Tepki
0

Metin2 Hile 2023​

Ocak konumuzdan herkese mt2.org’dan merhaba. Güncel metin2 hile 2023 güncel indir konumuza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlerle güncel metin2 hilesini güncel nisan paylaşacağız. İndirme linki ve anlatım aşağıdadır. Bu oyun, uzun yıllardır kullanıcıları arasında bilinirliğini korumaya ve oynanmaya devam ediliyor. Bu yüzden ihtiyacı olan insanlar için metin2 hile konumuzu mt2.org olarak güncellemeye devam ediyoruz.

Metin2 Hile Yazılı Anlatım

Öncelikle bu içerik mt2.org adresinde paylaşılmıştır.
Eğer şu an mt2.org’da değilseniz lütfen mt2.org internet sitesine giriş yapın.
Ardından arşiv dosyasını açınız.
Metin2’ye giriş yapın, metin2 sunucu seçme ekranında bekleyin.
Sunucu ekranındayken injectoru açın ve indirdiğiniz hile dll’sini ekleyin.
Ardından injectorde Select game and press F7 or Tab’ı seçin.
Sonra, client’e bir kez basıp F7 tuşuna basın daha sonra, injectordeki injecte basın.
Sunucuya girin ve sağ ekranda göreceğiniz hile penceresine tıklayıp arayüzü açabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 593
Anlatmı yukarda yer aldığı gibiydi, görülen üzere hileciler bu şekilde hile yapıyorlar. Bu dosyaları dağıtmak ve indirmek tehlikeli olabilir. Biz internet sitemizde herhangi bir hile dosyası ya da oyunculara zarar verme ihtimali olan bir şey paylaşmıyoruz. Sadece bunu yapmanın hem siz oyuncular açısından zararlı olacağını söylüyoruz. Lütfen hile kullanmayın ve kullandırtmayın. Oyunların tadı, zevki bu şekilde çıkmaz arkadaşlar. Bu içerik, ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

Metin2 Hile 2023

NOT: Arkadaslar tavsiye olarak ekleyeyim dedim, eğer oyundan atma oluyorsa falan gereksiz özellikleri kapatmanızı tavsiye ederim ve hareket hızını + saldırı hızını çoook abartırsanız oyundan atma yapabilir hile. Eğer oyundan atıyorsa bunlara dikkat edersiniz. Hadi mt2.org hepinize iyi oyunlar diler

Not2: Koşma Hızını 200 üzerine çıkarmayınız oyundan atmaması için, oyundan atma ve benzeri hatalar veriyor ise bu gibi şeylere dikkat ederek atmaları minimuma indirebilirsiniz. Ancak, hızınızı mutlaka 200’den yukarı ayarlayamayınız. Süper 7x damage, 7x auto damage gibi özellikleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer ayarları da kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Süper 7x damage sayesinde, yerinizde durarak tüm slotları kesebilrsiniz. Bu da exp kasmak, item kasmak, farm yapmak için gayet yeterli ve güzel bir özellik diyebiliriz. 7x auto damageyi aktif ettikten sonra, oyun sonu yapıp girebilirsiniz eğer çalışmazsa. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

Metin2 Hile Nasıl Yapılır?

Metin2 Hile 2023 Ocak Güncel 7x Çekme Hilesi Yazımızda bu sorunun cevabına detaylıca yer verdik. Konumuzun detaylı anlatım kısmından yapımı detaylıca öğrenebilirsiniz. Metin2 hakkında gerekli bilgiler yazımızdaydı.
Metin2 Programı Güncel mi?

Paylaştığımız içerikler belli ve düzenli aralıklarla güncellenmektedir. Sık periyodlarla internet sitemizi takipte kalarak ve tekrar ziyaret ederek en güncel hallerine ulaşabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, yazımızda Metin2 hilesi konumuza detaylıca değindik. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olduğunuzu umuyoruz. Hile kullanmak legal ve doğru değildir. Bu hileler de genellikle sizlere zarar vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yani hile kullanmayınız. Böyle güvensiz şeyleri indirmeyiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 594

Güncel Hile için Modarator yada Admin den bilgi alınız.

güncel metin2 tr hilesi var mı

polatkanatt

Level 1
Üye
Tepki
0
güncel metin2 tr hilesi var mı ücretsiz

Dengesiz

Level 1
Üye
Tepki
0
Pvp ve tr için ücretsiz hile var ise paylaşır mısınız

wwaxx

Level 1
Üye
Tepki
0
p2w oyuna tepki olarak yıllarımızı sömürenlere karşı halihazırda güncel hile paylaşacak bi babayiğit yokmu

Alengirik

Administrator
Administrator
Tepki
70
Uzun zamandır 7x metin hiles goremiyorduk ozlemısız su cesaret pelerini cekmesi hızlı damage vurması felan ben denedim 2 tane pvp de calısıyor sorunsuz sıkıntısız oyundan atma vs yok güncel metin2 2023 hilesi isteyenler bakabilirler.

hsn54

Level 1
Üye
Tepki
0
merhaba güncel metin2 tr hile varmı

gulactiburak27

Level 1
Üye
Tepki
0
güncel metin2 tr hilesi var mı

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Uzun zamandır 7x metin hiles goremiyorduk ozlemısız su cesaret pelerini cekmesi hızlı damage vurması felan ben denedim 2 tane pvp de calısıyor sorunsuz sıkıntısız oyundan atma vs yok güncel metin2 2023 hilesi isteyenler bakabilirler.
adamlar hile soruyorlar versene adamlara metin2 tr hilesi

aşo

Level 1
Üye
Tepki
0
mt2 tr güncel hile varmı

shwinnez

Level 1
Üye
Tepki
0
link verir misin

rizabariscaki

Level 1
Üye
Tepki
0
güncel metin2 hilesi varsa paylaşabilirmisniz?

jansp8

Level 1
Üye
Tepki
0
güncel hile için link alabilir miyim

kaanaa

Level 1
Üye
Tepki
0
14 mayıs suan en guncel hıleyı verebılırmısınız

ByLider53

Level 1
Üye
Tepki
0
?

Alengirik

Administrator
Administrator
Tepki
70
Güncel hile gelecek arkadaşlar beklemede kalın.

Ozer5334

Level 1
Üye
Tepki
0
hilenın lınkı yok miletle kafamı buluyosunuz

kirpi

Level 1
Üye
Tepki
0
link atarmısın

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap