Gta 6 Ile Birlikte Gelen Yeni Özellikler

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
1668348102746.png


Red Dead Redemption 2'deki (RDR 2) diyalog sistemi GTA'ya giriş yapıyor. "Greet", "Threat", "Rob" gibi ipuçları lokanta soygununda görüldü.

Görünüşe bakılırsa oyuncular ve NPC'ler (oyuncu olmayan karakterler) silahlarını yan tutabiliyorlar. Bazı videolarda Jason tüfeğini yan tutuyor ve havada çeviriyordu. Otoparkta Jason'a ateş eden siyahi adam da tabancasını yana doğru tutuyor.

Oyuncular sırtlarında silah taşıyabilecekler. Bu da, RDR 2'deki gibi kişi başına sadece 2 tüfek ve 2 tabanca alacağımız anlamına gelebilir.

Oyuncular artık insanları bağlayabiliyorlar.
GTA 6, Vice City'de (Miami) geçiyor. Harita devasa görünüyor, videoda tüm Florida eyaletinden tanıdık yerler görüldü.

İki ana karakter Lucia ve Jason, değiştirilebilir karakterler, farklı durumlarda size yardımcı olmaları için onları arayabileceksiniz gibi görünüyor.

Oyunda yeni animasyonlar olacak. Tamamen uzanmanın ve hatta ata binmenin mümkün olduğu görüldü.

Silahları alıp/bırakabilecek ve bir şeyler saklayabileceğiniz bir spor çantası taşıyabileceksiniz.

Arabalar; koltuklar, aynalar, direksiyon simidi, güneşlik ayarı gibi birçok detay ve animasyon içeren iç mekanlara sahip olacak.

Nakliye konteynırlarını soymak için kilitleri delebileceksiniz.

Sızıntılar, motel, metro istasyonu, restoran, süpermarket, rehinci dükkanı gibi farklı formatlardaki açık iç mekanları gösterdi.

Yeme, içme, ter, yorgunluk ve hayvan evcilleştirme gibi RPG unsurlarına referanslar görüldü.

Oyun daha detaylı bir araç hasar sistemine sahip olacak.

Polis arabanızın modelini ve plakasını hatırlayacak.

Küçük soygunlar ayrıntılarla dolu. NPC'ler olup biten her şeye tepki veriyor, polisler ise körü körüne girmeden önce mekanı çevreliyorlar.

Açık dünyada dinamik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Oyuncu, rehineleri canlı kalkan olarak kullanabilecek, cesetleri yağmalayabilecek, taşıyabilecek ve yüzerken ateş edebilecek.

Görülen silahlar arasında Bıçak, Tabanca, Pompalı Av Tüfeği, El Bombası, Flaş Bombası, Molotof, Duman Bombası, Zıpkın Tabancası, Kompakt Makineli Tüfek, Micro SMG, Taarruz Tüfeği, Keskin Nişancı Tüfeği, Beyzbol Sopası, Istaka ve Levye bulunuyor.
 
Home Register Log In
Üst