Giresun Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 9 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Giresun Okey Oyna

  Karadeniz bölgemizin Fındığı ile ünlü şehri Giresun, kıyı boyu uzanan güzel koylara sahip bir kıyı kentidir. Yöre insanı Karadeniz bölgesinin tüm sıcaklığını ve samimiyetini taşır. Şehir de hangi evin kapısını çalarsanız çalın sizi gülen bir yüz karşılar ve eve buyur eder. Bu samimi şehrin, sıcak kanlı insanlarının kendi ortamlarında doyumsuz olarak sohbet edip eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde onlara özel bir salon açtık.

  Giresun canlı okey salonu ile Giresun insanı artık sanal dünyaya adım atar atmaz ilk olarak kendi mekanlarını ziyaret etmektedirler. Okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Ayrıca uzun zamandır göremediğiniz ahbaplarınızı yine salonumuz da bulup sohbet etme şansına da sahipsiniz.

  Giresun okey oyna ile sokağa çıkmadan, evinizin sıcaklığı ile istediğiniz kadar okey oynama şansına sahipsiniz. Okey salonlarımızın yöneticileri tamamen sizin içinizden seçilmiş olup, salonumuz da tamamen Giresun insanına aittir. Sizde Giresun salonumuzda sabahlara kadar süren okey partilerine katılmak ve eğlenmek istiyorsanız sizleri de bekleriz.
   

Bu Sayfayı Paylaş