Giresun Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Giresun Okey Oyna

Karadeniz bölgemizin Fındığı ile ünlü şehri Giresun, kıyı boyu uzanan güzel koylara sahip bir kıyı kentidir. Yöre insanı Karadeniz bölgesinin tüm sıcaklığını ve samimiyetini taşır. Şehir de hangi evin kapısını çalarsanız çalın sizi gülen bir yüz karşılar ve eve buyur eder. Bu samimi şehrin, sıcak kanlı insanlarının kendi ortamlarında doyumsuz olarak sohbet edip eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde onlara özel bir salon açtık.

ile Giresun insanı artık sanal dünyaya adım atar atmaz ilk olarak kendi mekanlarını ziyaret etmektedirler. Okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Ayrıca uzun zamandır göremediğiniz ahbaplarınızı yine salonumuz da bulup sohbet etme şansına da sahipsiniz.

ile sokağa çıkmadan, evinizin sıcaklığı ile istediğiniz kadar okey oynama şansına sahipsiniz. Okey salonlarımızın yöneticileri tamamen sizin içinizden seçilmiş olup, salonumuz da tamamen Giresun insanına aittir. Sizde Giresun salonumuzda sabahlara kadar süren okey partilerine katılmak ve eğlenmek istiyorsanız sizleri de bekleriz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst