Gaziantep Mülteci Kampı Haritası Zula'ya eklendi

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Ülkemizde geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, 11. haritasıyla gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce yayınlanan v1.04 güncellemesinin hemen sonrasında oyuna eklenen bu haritanın oyun içi bir yenilik olmasının dışında insani bir mesajı da var.

Son dönemde tüm Dünya'nın ortak sorunu haline gelen Mülteci sorununu da gündeme getirmek isteyen Zula Geliştirme Ekibi, 4 aylık bir çalışmanın ardından Gaziantep şehrinde bulunan Mülteci Kampını bir turnuva haritasına çevirdi. Bu sayede tıpkı filmlerle olduğu gibi oyunlar aracılığıyla da bir insanlık sorununa dikkat çekilebileceğini göstermeyi hedefliyor.Gaziantep Mülteci Kampının Zula Hikayesi

Ülkede ve bölgede huzursuzluk çıkarmayı gaye edinen Gladyo Timi, Gaziantep’te bulunan Mülteci Kampı çevresinde Zula tarafından tespit edilir. Gladyo’nun olası bir saldırı düzenlemesi Türkiye’nin iç huzurunu bozmakla kalmayacak, yurt dışındaki itibarını da zedeleyecektir.

Durumu haber alan Demir Erez, Gladyo Timinden gelecek olası bir saldırıyı önlemek için ekibiyle Gaziantep’e gelir. Mülteci kampı içerisinde konuşlanan Zula Ekibi, Gladyo’nun oyununu bozabilecek mi?
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst