Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe Yama İndir

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Tepki
6

Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe Yama İndir​

Merhaba, Mt2.Org sakinleri, bugün sizlere 2018 yılında çıkış yapmış olan Freeman Guerrilla Warfare oyunu'nun Türkçe Yama'sını sunacağım. Düzenleme Aşamasında kullanılan programlar : Macro Recorder, Google Translate ve NP++'dır. Otomatik bir şekilde, Google Translate üzerinden tek tek çevirilerek 8-10 saat arasında bir süre sürmüştür. 3848 Adet Satır Tarafımca Türkçe'ye çevrilmiştir. Sorunsuz olarak test edilmiş, denenmiştir. Aşağıya bırakacağım resimlerden sizlerde göreceksiniz.

Yama İndirme Linki :

Kurulum çok basittir : İndirmiş olduğunuz rar içerisinde yer alan bütün dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atmanız yeterli olacaktır. Yapamayanlar Konu altına yazabilirler, yardımcı olurum.

Bize Destek olmak için yorum bırakınız.

Freeman Guerrilla Warfare Türkçe Yama Ne işe Yarar

Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe yama, oyunun İngilizce yerine Türkçe dilinde oynanmasını sağlayan bir uygulamadır. Yama, oyunun arayüzü, diyalogları ve metinlerini Türkçe'ye çevirir, böylece Türkçe bilmeyen kullanıcılar da oyunu anlayabilir ve keyifle oynayabilirler. Türkçe yama aynı zamanda oyunun Türk oyuncularına daha erişilebilir hale gelmesini sağlar. Ancak yine de belirtmek isterim ki, yama kullanırken telif haklarına saygı göstermek ve yasal yollardan hareket etmek son derece önemlidir.

Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe Yama İndir

1678330887452.jpeg

1678330897334.jpeg

1678330910593.jpeg

Resimler'de de göründüğü üzere Oyun genel itibari ile Türkçe'dir. Oyun versiyonu 1.4.1'dir.

Freeman: Guerrilla Warfare, birinci ve üçüncü şahıs nişancı türünde bir strateji oyunudur. Oyunda, oyuncuların bir lider olarak, bir askeri güç oluşturarak, düşmanlarına karşı savaşmaları gerekiyor. Oyunun ana amacı, bir savaş alanında üstünlük sağlamak ve düşmanlarınızı yenmek.

Oyunun ana konusu, gelecekteki bir dünya düzeninin işgal altında olmasıdır. Oyuncular, kendi ordularını kurarak dünya genelindeki farklı bölgelerde çeşitli görevleri tamamlamak zorundadırlar. Oyunun Türkçe yaması, Türk oyuncuların oyunu daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe yaması, oyunun menüsü, görev açıklamaları, karakterlerin konuşmaları, çeviri hataları ve diğer dil hatalarını düzeltir. Bu sayede, Türk oyuncular oyunu daha iyi anlayabilir ve oyun deneyimlerini geliştirebilirler.

Türkçe yama, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için yapılmıştır. Yama, orijinal oyunda yer alan tüm özellikleri korur ve sadece dil desteği ekler. Yama, oyunun orijinal yapımcısı tarafından onaylanmış ve oyuncuların yararına ücretsiz olarak sunulmuştur.

Türkçe yama, oyunun Steam platformu dışındaki sürümleri için de geçerlidir. Oyuncular, yama dosyalarını internet üzerinden indirebilirler ve ardından yükleme işlemi için yönergeleri takip edebilirler. Yama, oyunculara oyunun orijinal dilinde daha fazla çaba sarfetmeden, Türkçe olarak oynamalarına olanak tanır.

Sonuç olarak, Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe yaması, Türk oyuncular için oyun deneyimlerini daha keyifli hale getiren bir düzenlemedir. Yama, oyunun orijinal özelliklerini korur ve Türk oyuncuların oyunu daha iyi anlamalarını sağlar. Bu yama sayesinde, Türk oyuncular oyundan daha fazla keyif alabilirler.

Guerrilla Warfare Yama Nedir

"Guerrilla Warfare" (Gerilla Savaşı) terimi, genellikle düşmanla mücadele etmek için taktiksel olarak geliştirilmiş küçük grupların kullanılması anlamına gelir. Bu terim, savaş alanında uygulanan taktiksel bir stratejidir ve bir "yama" değildir.
Ancak, bazı video oyunlarında "Guerrilla Warfare" adında yamalar veya modifikasyonlar olabilir. Bu yamalar genellikle oyunu daha gerçekçi veya zorlu hale getirmek için tasarlanır. Oyunculara yeni silahlar, karakterler veya görevler ekleyebilirler.

Hangi oyunlarda Guerrilla Warfare yaması olduğu ve bu yamaların içeriği oyunlara göre değişebilir. Bu nedenle, hangi oyun için Guerrilla Warfare yamasının olduğu hakkında daha spesifik bilgiye ihtiyaç duyarsanız, ilgili oyunun topluluğuna veya geliştiricisine danışmanız gerekir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
T

#TEO

Guest
Merhaba Ben Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe yama`sını yamayı Steam topluluk sayfasında veya Reddit gibi forumlarda Aramıştım malesef Bulamamıştım bu gün tesadüfen gördüm emeğiniz için teşekkürler.

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Tepki
6
Merhaba Ben Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe yama`sını yamayı Steam topluluk sayfasında veya Reddit gibi forumlarda Aramıştım malesef Bulamamıştım bu gün tesadüfen gördüm emeğiniz için teşekkürler.
Değerli yorumunuz için teşekkürler.

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Tepki
22
Türkçe Yamalı olarak ilk bizim sitemizde olması çok önemli birşey siz ve diğer kullanıcılar sayesinde sitemizin'de adı yavaş yavaş duyuluyor. teşekkürler.

colukcocuk

Level 1
Üye
Tepki
0
kuramadim

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Tepki
22
Yapmanız gereken kurmuş olduğunuz oyun simgesine sağ tıklayıp, Özellikler diyip, Dosya Konumunu Aç'a tıklayıp, bu indirdiğiniz rar içerisinde yer alan dosyayı attıktan sonra oyununuz türkçe olacaktır.

F

fun88gate

Guest
Emeginize sağlık

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap