Fortnite Chapter 3 fragmanı beklenenden erken geldi

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Fortnite Chapter 3 fragmanı, olması gerekenden bir kaç saat önce yayınlandı. Resmi Fortnite Polonya hesabı ( gattu) nın yayınladığı fragman " Fortnite Chapter 3 Battlepass Official Trailer, Spiderman has arrived!" yazısıyla yayınlandı.


Fragmanda mevsimlere göre değişen haritalar, çevre ile etkileşim, Spiderman ve Gears Of War evreninden Marcus ve Kait görülüyor.
Fortnite Chapter 3 fragmanı biraz erken geldi
4 Aralık günü (dün) başlayan Fortnite Chapter 2 "The End" etkinliği an itibariyle Fortnite Youtube kanalında yayınlanmış durumda. Bölüm 3'ün bugün açılması bekleniyor.

Fortnite evreninin yeni bölümü, Spiderman, ( Symbiote kıyafetiyle beraber) Daily Bugle gazetesinin binası ve Gears of War evreninin ana karakteri Marcus'un oyuna eklenmeleri ile başlayacak. Fragmanda zincirleme şekilde devrilebilen ağaçlara bakınca fizik etkileşiminin de arttığı görülüyor.

Fortnite Chapter 3 fragmanı
Fragmanda anlık olarak devasa bir hortum ve düşen bir yıldırım da görülebiliyor. Oyuna eklenen yeni devasa haritanın bir kısmında çöl iklimi hakimken, palmiye ağaçlarının hüküm sürdüğü tropik parçaları da var.
Fortnite Chapter 3 fragmanı beklenenden erken geldi
Ayrıca oyuna bir süredir ekleneceği konuşulan kayarak savaşma mekaniği de fragmanda kısaca gösteriliyor.
Fortnite Bölüm 2'nin kapanış etkinliğinin ardından oyundaki herşey sıfırlanacak. Sunucular bir süre kapalı kalacak, Ardından Fortnite evreninin üçüncü bölümü başlayacak.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst