Fortnite Bölüm 2 sona eriyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Fortnite Bölüm 2, 4 Aralık 2021 gününde Küp Kraliçesi'ne karşı gerçekleştirilecek tek seferlik savaş ile sona erecek. "The End" (Son) olarak adlandırılan etkinlik, Fortnite'ın ikinci bölümünü sekizinci sezon ile sonlandırmış olacak. Fortnite "The End" etkinliği kapsamında gerçekleşecek tek seferlik oyun için etkinlik öncesi Epic Games, oyuncuların belli tecrübe puanı ödüllerini ve ödülleri kaçırmamalarını tavsiye ediyor.

Fortnite Bölüm 2 Küp Kraliçesine karşı verilecek savaş ile sona erecek
Fortnite'ın sekizinci sezonu, "The End" etkinliğinden bir gün önce sona erecek. Sezon sona ermeden önce oyuna giren tüm oyunculara 225 bin tecrübe puanı hediye edilecek. Bahsi geçen etkinlik kapsamında oyuncular en fazla 16 kişiye kadar oluşturulacak partilere katılarak "The End" savaşı için sıra alabilecekler. Bu tek seferlik savaşa katılan oyunculara özel bir yükleme ekranı hediye edilecek.

Fortnite Bölüm 2
Epic Games ayrıca, gerçekleşecek savaşın "replay" arşivine eklenmeyeceğini, bu yüzden yaşanacakları ölümsüzleştirmek isteyen İçerik üreticileri ve oyuncuların kendi kayıtlarını almalarını tavsiye ediyor. Ayrıca etkinlik başladığında oyun içi ayarlarda değiştirilemeyecek, bu yüzden oyuncuların önceden grafik seçeneklerini istedikleri gibi ayarlamaları öneriliyor.
Sezon sekiz ödüllerini toplamak isteyen oyuncuların yaklaşık 1 haftalık süreleri var.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst