Fortnite az daha iptal edilecekmiş

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Battle Royale türünün en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Fortnite hakkında ortaya yeni bir haber daha çıktı. İlk olarak normal bir hayatta kalma oyunu olarak çıkan sonrasında özel mod olarak Battle Royale'i oyuncularına sunan Fortnite, zaman içerisinde sadece bir Battle Royale oyunu olarak anılmaya başlandı. Ancak ortaya çıkan habere göre oyunun geliştirme sürecinde Fortnite az daha iptal edilecekmiş. Yapım ekibinde çalışan yönetmenlerden olan Rod Fergusson, Fortnite'ı iptal etme fikrini ortaya atmış. İptal edilmenin direğinden dönen yapım, Fergusson'un stüdyodan ayrılmasıyla iptal edilmemiş.

Fortnite az daha iptal edilecekmiş
Oyun dünyasında aynı Minecraft gibi fenomen olan Fortnite, eğer iptal edilseydi muhtemelen diğer stüdyoların vizyonları da çok farklı olurdu. Oyuncuları etkilemesi sebebiyle rakip stüdyoların dikkatini çeken Fortnite'ın bu başarışı, sektörde yeni gelir kapılarını araladı.

Diğer bir yandan PUBG'nin tek başına olduğu dönemlerde Battle Royale pazarının en büyük oyuncusu H1Z1 olarak gösteriliyordu. Fortnite'ın ünlenmesiyle birlikte H1Z1'in akıbeti tabiri caiz ise yok oldu. Bakalım Fortnite'ın geleceğinde ne yatıyor?
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst