Far Cry 4 Çift Çekirdekli İşlemci Fix / Siyah Ekran Hatası Çözümü !

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Merhaba değerli OynFrm okurları. Yine sizlerle birlikte bir oyun hatasını daha gideriyoruz. Oyuncuların başına en sık gelen hatalardan birisi olan siyah ekran hatası Far Cry 4'te de oyuncuların başına bela oluyor. Öncelikle bu hatanın sebebi oyunun optimizasyonunun çift çekirdekli işlemcili bilgisayarlara göre yapılmamış olmasından kaynaklanıyor ve hiçbir şekilde oyuna güncelleme ve çözüm getirmiyorlar. Fakat ben sizler için özel bir program ile bu hatanın çözümünü buldum.

N9KBA4.jpg


Far Cry 4 isimli oyunda çift çekirdekli işlemcili bilgisayarlarda oyun siyah ekran hatası veriyor ve aniden kapanıyordu. Bu oldukça can sıkıcı sorun bir çok Far Cry severin başına gelince bunun çözümünü sizler ile paylaşmaya karar verdim.

Sorunun çözümü için sizler ile ufak bir dosya paylaşacağım ve kurulumunu sizlere anlatacağım. Gelin önce kuruluma geçelim, en altta dosya linkini bulabilirsiniz.

1. Aşağıdaki size verdiğim linkten indirdiğiniz dosyayı bir rar programı kullanarak çıkartın ve oyunun kurulu olduğu klasördeki ''bin'' dosyasının içerisine hepsini atın. (örneğin: C:\Program Files\Far Cry 4/bin)
2. Belirttiğim dizine attığınız ''Extreme Injector v3.exe''yi başlatın (eğer başlamaz ise Add DLL'ye basın ve exe'ye dualcore.dll sini ekleyin), daha sonra FarCry4.exe'yi yönetici olarak başlatın! Artık Far Cry 4 asla siyah ekran hatası vermeyecek ve donmayacak ! İşte çözüm bu kadar basit. :)

Hata Çözüm Link: https://www.dosyaupload.com/6zpv
Virüs Taraması: https://www.virustotal.com/gui/file...ef4da051a34cabb2a45dbad428523dbc629/detection
 
Home Register Log In
Üst