Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası başlıyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Günümüzün en popüler oyunlarını rekabetçi bir şekilde oynayan amatör ve profesyonel oyuncularını bir araya getirmeyi hedefleyen Excalibur Arena ilk turnuvasını başlatıyor. Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası adı ile bizlerle olacak olan bu turnuva, DLive platformunda gerçekleşecek. Excalibur ile DLive’ın ortaklaşa düzenlediği bu Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası, 19 Eylül 2020 tarihinde oyuncularla buluşuyor. Yarışacak olan oyuncuları da önemli ödüller bekliyor.Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası önemli ödüllerle geliyor

Türkiye’den 18 yaşın üzerinden tüm oyuncuların katılabileceği turnuva 19 Eylül 2020 tarihinde başlayacak olup, 2400 oyuncu 4 hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 100’er kişilik gruplarda rekabet edecek. Her hafta, haftanın en iyi 25 oyuncusu final haftasına kalacak ve son hafta en iyi 100 oyuncu arasında da final gerçekleşecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Excalibur Arena’da hem kazananlara hem katılımcılara hem de canlı yayın izleyicilerine birbirinden önemli hediye ve ödüller verilecek.

Toplamda 30.000 TL değerindeki ödül havuzlu PUBG Lite Turnuvası’nda kıyasıya bir rekabet yaşanacak. PUBG dünyasının nabzının atacağı turnuvada nakit ödüllerin yanı sıra oyun içi ödüller ve oyun ekipmanları oyuncuların olacak. Yarışmanın birincisine ise oyun dünyasının güçlü markası Excalibur’un G770 modeli hediye edilecek. Intel 10. Nesil işlemcisi, 5mm’lik çerçevesi, yeni ekran kartları ve RAM seçenekleri ile yüksek oyun performansı sunan Excalibur G770 ile bir oyuncu fazlasıyla mutlu olacak.

Yarışmanın birincisi Excalibur G770’e sahip olurken, ilk 10’a giren kişiler de toplamda 10.000 TL’lik nakit ödül kazanacak. Ayrıca katılan ilk 1500 kişiye, üst tura çıkanlara, elenenlere çeşitli oyun içi eşya ödülleri dağıtılacak. 19 Eylül 2020 Cumartesi günü başlayacak turnuva DLive platformundan canlı olarak yayınlanacak. İzleyicilerin de hediyeler kazanacağı Excalibur Arena’da, bir kişiye Casper VIA G4 cep telefonu ve tüm izleyicilere 50 PUBG Lite oyun içi kozmetik kodu hediye edilecektir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst