KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Merhaba arkadaşlar evimde bu güne kadar 3 hayvan besledim 3 hayvanımdan derlediğim videoları paylaşmak istiyorum sizlerinde kedi kopek Kuş hayvanlarınız varsa konu altında paylaşabilirsiniz.
Mercan ile Karamel

Mercanın Sokaga kaçma planları

Şilanın Dogum Sonrası Kedilerini İlk buldugumuz zaman.

ASEL

Level 1
Üye
Tepki
17
Merhabalar. Benim forpus papağanım ve muhabbet kuşum vardı kuşu yazın balkonda hava alsın diye bırakmıştım sağolsun benim ufaklık kafeste durmasına gönlü daha fazla el vermedi herhalde özgürlüğüne kavuşturdu onu. Papağanımida eltim göz dikti istedi verdim niye verdiysem artık oysaki daha bir hafta olmustu evime geleli Şimdi bir ay sonra tekrardan forpus papagani alicam daha bir Allah'ın kuluna vermem☺️☺️
processed-1c28c28e-7a05-43da-aec2-9bc1a3b9803d_2sZTHOb7.jpeg

1674595469151.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Merhabalar. Benim forpus papağanım ve muhabbet kuşum vardı kuşu yazın balkonda hava alsın diye bırakmıştım sağolsun benim ufaklık kafeste durmasına gönlü daha fazla el vermedi herhalde özgürlüğüne kavuşturdu onu. Papağanımida eltim göz dikti istedi verdim niye verdiysem artık oysaki daha bir hafta olmustu evime geleli Şimdi bir ay sonra tekrardan forpus papagani alicam daha bir Allah'ın kuluna vermem☺️☺️
resimlerini paylaşda papaganıına bi bakalım :D

ASEL

Level 1
Üye
Tepki
17
Ekli dosyayı görüntüle 684
Ekli dosyayı görüntüle 685
Hevesimi alamadığım kuşlarım oysa ne güzelde geciniyolardi ☺️

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Hevesimi alamadığım kuşlarım oysa ne güzelde geciniyolardi ☺️
Birgün ördek avına gitmiştik burada devrez çayı var tarlanın kenarından gidiyorduk havalar soguk kar yoktu ama tarlanın ortasında aynı senin kuşun renginde mavi birşey var ama geziniyor. dedim bu ne yaklaştım yanına mavi muhabbet kuşu ama yorgun bitkin halde kaçmıyor yaklaştım elime aldım neyse avdan sonra evime götürdüm kafes ws hiç bişeyim yok bu tur kuşlarla ilgilenen bir arkadaşım var onu aradım onların kuşuda kapıya sıkışmış ölmüş kuş onlarda kafes oldugu için onlara verdim cemile teyze çok sevinmişti. duydumki bu kuş konuşuyormuş :D Cimbom diyor. izetet asker diyor bir sürü şeyler diyor telefonun yanında kafesi telefon zilini bile kuş kayıt etmiş düşün yani bir sürü kelime konusuyordu hacı baba diyor ws hayatımda böyle bir anım var :D

ASEL

Level 1
Üye
Tepki
17
Hazır konuşan kuşu verdin😂 bunların kelime haznesi çok genis
Birgün ördek avına gitmiştik burada devrez çayı var tarlanın kenarından gidiyorduk havalar soguk kar yoktu ama tarlanın ortasında aynı senin kuşun renginde mavi birşey var ama geziniyor. dedim bu ne yaklaştım yanına mavi muhabbet kuşu ama yorgun bitkin halde kaçmıyor yaklaştım elime aldım neyse avdan sonra evime götürdüm kafes ws hiç bişeyim yok bu tur kuşlarla ilgilenen bir arkadaşım var onu aradım onların kuşuda kapıya sıkışmış ölmüş kuş onlarda kafes oldugu için onlara verdim cemile teyze çok sevinmişti. duydumki bu kuş konuşuyormuş :D Cimbom diyor. izetet asker diyor bir sürü şeyler diyor telefonun yanında kafesi telefon zilini bile kuş kayıt etmiş düşün yani bir sürü kelime konusuyordu hacı baba diyor ws hayatımda böyle bir anım var :D
Hazır konuşan kuşu verdin😂 ozellikle yavru olsun istemiştim benden öğrensin kelimeleri dedim ama nasip olmadı bu arada çok zeki ve oyuncu bir kuş türüdür

Moderatörün son düzenlenenleri:

MaSaL

Moderator
Moderatör
Tepki
25
merhaba hayvanlarla ılgılı yasadıklarım ve onlara olan sevgımı kelımelerle anlatmam ımkansız.
Tahsilleri,engin dunya gorusleri olan hicbiri olmasa da vicdanlari olan bir ailede buyudugum icin binlerce sukur!
ılkokuldan beri hayvan beslerım aileme o yuzden tşk ederım. can dostlarım lupam 18 sene yasadı,dobram 19 sene yaşadı onları kaybedınce bı daha asla hayvan beslemem dedım cunku aileden bırını kaybetmış gıbı oluyorsun ama o sözümü tutamadım karsıma cıkan yardıma ıhtıyacı olan tedavı ettırıp tekrar sokaga bırakamadıgım 10 kedım 2 köpeğim var tabi bu yardıma muhtac canların ıcınde kaybettıklerımde oldu ama yınede elımden gelen herşeyı yaptıgıma ınanıyorum ...onlarsız bi hayat düşünemıyorum ....sevmeyın ama lütfen zararda vermeyın zaten sokakta cok uzun ömürleri olmuyor......
FB_IMG_1672070491476.jpg
FB_IMG_1672070453529.jpg

Son düzenleme:

MaSaL

Moderator
Moderatör
Tepki
25
Ailemize son katılan şarlo koyduk adını
20230125_102259.png

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap