Error Code 27003

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Metin2 Error Code 27003 Nedir?

Cheat Blocker
, Metin2 oyununa son güncellemeden sonra eklenen bir anti hile yazılımıdır. Bu yazılım, oyunda hile yapılmasını önlemek için tasarlanmıştır. Cheat Blocker, oyuncuların bilgisayarlarında çalışan programları tarayarak, hile yapmaya yarayan programları tespit eder ve engeller Böylece, oyunun daha adil ve eğlenceli olması sağlanır.

Cheat Blocker Error Code 27003

Cheat Blocker Error Code 27003​

Cheat Blocker Error Code 27003, Metin2 oyunu tarafından kullanılan bir hata kodudur. Bu hata kodu, Metin2 Cheat Blocker tarafından algılanan ve engellenen bir hile ya da düzenbazlık aktivitesinin sonucunda görünebilir.
Bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  1. Oyunu kapatın ve yeniden başlatın: Cheat Blocker Error Code 27003, geçici bir sorun olabilir. Oyunu kapatın ve yeniden başlatarak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.
  2. Anti-virüs programlarını devre dışı bırakın: Anti-virüs programları, oyun dosyalarının ve aktivitelerinin işleyişine müdahale edebilir. Bu nedenle, anti-virüs programlarını devre dışı bırakarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz.
  3. Güncellemeleri kontrol edin: Oyunun son güncellemelerinin yüklü olduğundan emin olun. Eğer oyunun son güncellemesi yüklü değilse, güncellemeleri yükleyin.
  4. İletişim hatlarını kontrol edin: İnternet bağlantınızın stabil olduğundan ve sunucuya erişim sağlayabildiğinizden emin olun.
  5. Hesap bilgilerinizi kontrol edin: Hesap bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun.
  6. Destek ekibiyle iletişime geçin: Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, Metin2 destek ekibiyle iletişime geçerek sorunu daha ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir ve yardım talep edebilirsiniz.
Unutmayın ki, hile yapmak veya düzenbazlık yapmak, Metin2 kurallarına aykırıdır ve oyuncunun hesabının askıya alınmasına veya yasaklanmasına neden olabilir. Bu nedenle, oyunu dürüst bir şekilde oynamak her zaman en iyi seçenektir.

Hızlı çözüm;

Cheat Blocker Error Code 27003 Hatası Çözümü​

Adım.1 Windows Güvenlik Duvarı’nı Duraklatmak
Adım.2 Windows Güvenliği > Virüs ve Tehdit Koruması > Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları > Ayarları Yönet > Gerçek Zamanlı Koruma > Kapalı
Windows Güvenliği
> Virüs ve Tehdit Koruması > Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları > Ayarları Yönet > Bulut Tabanlı Koruma > Kapalı
Adım.3 Cheat Blocker’ı Yeniden Yüklemek
Adım.4 Metin2′nin kurulu olduğu dizini açın, içerisinde yer alan “cheat_blocker” isimli klasörü silin.
Adım.5 Gameforge istemcisi üzerinden Metin2 oyununu seçin, oyunu başlatma kısmında yer alan “Onar” seçeneği ile hatalı dosyaların onarılmasını talep edin.
Bu işlemler sonrası Cheat Blocker yeniden yüklenmiş olacaktır.

"Ƙᗩᖆᗩ"

Level 2
Üye
Tepki
3
Error Code 27003; için çok güzel bir konu olmuş elinize sağlık

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap