Epic Games, Fortnite sızıntısı yapan oyuncuyu dava ediyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Bildiğiniz gibi hem hikaye bazlı oyunlarda hem de çoklu oyuncu moduna sahip olan yapımlarda birçok tester, yani oyunu test eden oyuncu da bulunuyor. Firmalar ile özel bir anlaşma yapan oyuncular doğal olarak oldukça sıkı ambargo kurallarına da tâbi tutuluyor. işte bu oyunculardan biri olan ve Fortnite bilgilerini sızdıran bir tester, Epic Games'in davası ile karşı karşıya.

Epic Games, Fortnite sızıntısı yapan oyuncuyu dava ediyor
Epic Games'in Fortnite Sezon 2 sızıntılarını yapan oyuncuyu dava etmeye hazırlandığı belirtildi. Hatırlarsanız sezon 1 mükemmel bir etkinlik ile sona ermiş ve tüm harita kara delik tarafından yutulmuştu. İşte bu kara deliğin gözüktüğü anlarda oyunun 2.sezonu için bazı sızıntılarla da karşılaşmıştık. Bu sızıntıların kaynağı olarak gösterilen ve 2.sezon başlamadan çok önce oyunu oynama şansına erişen tester Ronald Sykes, büyük bir dava ile karşı karşıya.

Polygon'un haberine eski çalışanı için büyük bir dava açmaya hazırlanan Epic Games, dava dosyası için oldukça büyük bir döküman hazırlamış ve bu dökümana delilleri de iliştirmiş. Dava dosyasına ve detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst