Firma English Park İngilizce kursu - Englishpark.com.tr

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
English Park
✔️🔱Site Adresi
https://www.englishpark.com.tr
✔️🔱Açılış Tarih
4 Ocak 2023
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Meriç Sokak No: 12 Şirinevler Meydanı Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul
✔️🔱Şehir / İlçe
İstanbul
✔️🔱Ülke
Türkiye

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
105
Tepki
0
Web Site ismi : Englishpark.com.tr

Site ile ilgili başlık : English Park İngilizce kursu - Englishpark.com.tr

Domain kayıt tarihi : 11/10/2010

Adres: Meriç Sokak No: 12 Şirinevler Meydanı Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Telefon numarası: 0212 552 20 54

E-posta adresi: [email protected]

Site hakkında açıklamalar : English Park dil okulları, 1996 senesinden bu yana faaliyetlerini büyük bir başarıyla sürdürmektedir. Öğrencilerine İngilizce başta olmak üzere birçok yabancı dilde eğitim hizmeti sunan kurum, sektörün öncülerindendir.

linkine tıklayarak, English Park'ın İstanbul Bahçelievler'deki açık adresini, kurumun iletişim numaralarını ve e-mail adresini öğrenebilirsiniz. English Park'ın İstanbul dışında Batman'da da şubesi mevcuttur.

Deneyimli öğretmenlerden oluşan, öğrencilerine birinci sınıf kalitede dil eğitimleri sunan ve aynı zamanda avantajlı fiyatları bulunan arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Buradan alacağınız İngilizce kursu neticesinde, İngilizce'yi en iyi şekilde anlayabilecek, okuyabilecek ve bu dili konuşabileceksiniz.

Akademik sınavlara hazırlanıyorsanız, bu sınavlarda başarılı olmanın yolu, sizi bu sınavlara özel olarak hazırlayacak olan kurslara gitmektir. English park bünyesinde; Toefl, Bulats, Testdaf, Ielts, Toeic, Gmat, Yds, Pte, Gre, Proficiency ve Sat gibi akademik sınavlar için özel eğitimler sunulur. Tüm bu eğitimleri, buradan üst düzey eğitmenler aracılığıyla almanız mümkündür.

İngilizce kursunun yanı sıra; , Fransızca kursu, Arapça kursu, İtalyanca kursu, Çince kursu, Rusça kursu ve yabancılara yönelik Türkçe kurslar yine burada mevcuttur.

94e5797653ad9f592e1e92edcf425a.png
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst