En iyi Apex Legends yayıncısı belli oldu

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Geçtiğimiz günlerde bir gece ansızın piyasaya sürülen Apex Legends, kısa sürede 10 milyon kayıtlı oyuncuya ulaştı. 1 milyon aktif oyuncu sayısıyla rakiplerini korkutan yapıma oyuncuların adapte olma süresi de oldukça hızlı oldu. Yayıncıların oyuna olan ilgisiyle oyun kısa sürede büyük kitlelere yayıldı. Şu sıralar Twitch'te en çok izlenen oyunlardan bir tanesi olan Apex Legends'ı oldukça iyi oynayan bir yayıncı bulunuyor. Eski profesyonel CS: GO oyuncusu Shroud'un, Apex Legends performansı, her seferinde izleyenleri büyülüyor.

En iyi Apex Legends oyuncusu​

Hali hazırda diğer oyunları da oldukça iyi oynayan Shroud için ise yabancı oyun forumlarında "En iyi Apex Legends yayıncısı" deniyor. Daha öncesinde PUBG yayınlarıyla izleyenlerini heyecanlandıran profesyonel oyuncu bu sıralar sadece Apex Legends oynuyor.

Shroud'la beraber Twitch'te Apex LegendsDizzy isimli başka bir oyuncu da oldukça iyi oynuyor. Shroud ile yarışan Dizzy, Ninja sayesinde büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başardı. Peki sizin açınızdan en iyi yayıncı kim? Veya siz bu kadar iyi Apex Legends iyi oynayabiliyor musunuz?
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst