En İyi 10 Okey Sitesi! (Eğlenceli Ve Güvenilir Okey Siteleri!)

Alengirik

Administrator
Administrator
Tepki
70
1930’lu yıllarda ABD’li bir kişi tarafından bulunan okey, günümüzde dünyanın farklı bölgelerinde keyifle oynanıyor. Türkiye’de ise uzun yıllardır en sevilen masa oyunu olarak anmak mümkün. Son yıllarda ise dijital platformların gelişmesiyle birlikte en iyi okey siteleri oldukça popüler hale geldi. Bu sayede 7/24 okey oynayabilecek 3 arkadaş daha bulmak çok kolay.

Son üç senedir okey bataklığına düştüm diyebilirim. İşten eve gelir gelmez bilgisayarda veya mobilde okey oynamaktan büyük bir zevk alıyorum. Bu süreçte ise birçok okey oynama sitesi buldum ve birkaç tanesini özellikle kullanıyorum. Gelin, birlikte en iyi okey oynama siteleri ve platformlarına göz atalım!

En İyi 10 Okey Sitesi​

Okey sitelerinin bir kısmı üyelik isterken bir kısmı üye olmadan oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca bazı okey oynama siteleri ücretlerle ekstra güçlendirme şansı da veriyor. Ben listede güvenilir ve kolay oynanabilen en iyi okey oynama sitelerine yer verdim. Aşağıdaki listeye göz atarak en iyi okey oynama siteleri arasından seçim yapabilirsiniz!

arka-300x145.jpg

Online Okey Oyna web sitesinden hizmet veren Real Ok3y en çok tercih edilen okey sitelerinden biri. Canlı okey oynama avantajı sunan site, kolay kullanım avantajıyla ön plana çıkıyor. Bununla birlikte misafir girişi ile de üye olmadan okey oynanabiliyor. Android telefon ve tabletlere ek olarak bilgisayar üzerinden de Real Ok3y’i kullanabilirsiniz. Özel mesajlaşma, puan kazanma, radyo dinleme ve Facebook ile bağlanma gibi avantajları da bulunuyor.

okey-istakasi-1024x608-1-300x178.png

Hem masaüstü he de mobil oynamak için sitesini de kullanabilirsiniz. En iyi okey siteleri arasında yer alan platform, her saat yüzlerce aktif üyesiyle ön plana çıkıyor. Üstelik düzenli olarak düzenlenen turnuvalar da oyuna farklı bir heyecan katmayı başarıyor. Oyunda elmas, kupa kazanabilir veya arkadaşlarınızla keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip olan , reklamsız özelliğiyle de kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

Kaliteli-Okey-Salonlar%C4%B1-300x169.png

Türkiye’nin en iyi okey siteleri arasında sitesi de yer alıyor. Üye olmadan da oynama imkanı sunan Okey Oyna, 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Oyun içinde rakiplerinizle özel mesajlaşabilir veya keyifle radyo dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte oyuna üye olarak profil oluşturmanız da mümkün. Ücretsiz okey oynama avantajı sağlayan Okey Oyna, çift veya tek diz gibi kolaylaştırıcı özellikler de sağlıyor.

İzmir Okey, İzmir Okey Sitesi, İzmir Genel Salonu, Okey 01​

Okey oyna sitemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. … Ülkemizde ve dünyada milyonlarca insanın keyifle oynadığı okey oyunu heyecanını evinize taşıyoruz.

Özellikle realokey adresine ait academiya da olan pdf yayınını okumalısınız

Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap