Firma Efar Telekom - Karel Santral Servisi

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Efar Telekom - Karel Santral Servisi
✔️🔱Site Adresi
https://www.karelsantralservisii.com
✔️🔱Açılış Tarih
11 Mar 2024
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Sefaköy İnönü Mah. No: 46 Küçükçekmece/İstanbul
✔️🔱Şehir / İlçe
Küçükçekmece
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱İşletme Türü
şahıs
✔️🔱Telefon
02125485069

ozcan

Level 1
Üye
Katılım
11 Mar 2024
Mesajlar
1
Tepki
0
Karel santral servisi istanbul avrupa yakası bayi tüm ilçelere 2 saat içerisinde hızlı, uygun fiyatlı servis ve satış hizmeti vermektedir. , yılların birikiminine sahiptir. Yıllar önce çıktığı yolda azimle çalışarak ilerlemektedir.
Karel santral servisi istanbul avrupa yakası bayi ortaya koyduğu garantili, hızlı, ekonomik fiyatlı Telefon santralleri teknik servis arıza tamir hizmetleri ile kısa sürede en çok tercih edilen firma konumuna gelmiş olsa da başarılarını hiçbir zaman yeterli görmemektedir. Müşterinin daha iyiyi hak ettikğini bilerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Karel Servis​

Karel servis geniş hizmet yelpazesine sahiptir. bu alanda Karel telefon Santralleri sistemlerinde teknolojinin imkanrından yararlanılması gerektiğini biliyoruz. Teknoloji hayatta büyük değişimlere neden olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Karel Servis telefon Santral sistemlerinde teknoloji alanında yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst