Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

'Firma Rehberi' forumunda griposter tarafından 24 Şubat 2022 tarihinde açılan konu

 1. griposter

  griposter Level 3 Üye MT2 Üye

  59
  0
  6
  21 Ocak 2022
  Erkek
  altyazılı film izle
  Site Başlığı: Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

  Site Adresi: https://www.ruumstore.com

  Site Logosu: [​IMG]

  2019’da Doğtaş’ın e ticaret yüzü olarak kurulan ruumstore.com fonksiyonel ve modüler mobilya sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

  Minimal metre karelere akılcı çözümler sunmanın yanı sıra; fütürist anlayışıyla insansız mağaza gibi projelerini geliştirerek e-ticarete yeni soluklar kazandırıyor. Bu mağazaların adını Ruum Verse ismiyle yaygınlaştırmaya hazırlanan ruumstore.com, web sitesindeki arttırılmış gerçeklik seçeneğini bu mağazalarda 3D olarak sunacak. Artık mobilya tüketicileri 3D gözlüklerle donatılmış Ruum Verse mağazalarından alışveriş yapabilecek.

  Sektörünün en yenilikçi unvanına sahip olarak Ruum Store ‘’yeniliğe yer aç!’’ Mottosunu sahiplenen ruumstore.com metaverse mağazası için de kolları sıvadı.

  Dijtital alt yapılarını en güçlü ve hızlı şekilde kullanabileceklerine emin olan ruumstore.com, metaverse mağazalarının tasarımını tamamlıyor. Mayıs ayı içerisinde mağazayı tüketicilere açacağını duyurdu. Aynı zamanda Ruum Store müşterilerini NFT içeriklerle ilgili sürprizler de bekliyor. Tüm detayları www.ruumstore.com veya Ruum Store sosyal medya hesapları üzerinden öğrenebilirsiniz.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş