Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

griposter

Level 4
Üye
MT2 Üye
Katılım
21 Ocak 2022
Mesajlar
78
Tepki
0
Site Başlığı: Doğtaş'ın en genç markası Ruum Store Metaverse ’de!

Site Adresi:

Site Logosu:
logo2.jpeg


2019’da Doğtaş’ın e ticaret yüzü olarak kurulan ruumstore.com fonksiyonel ve modüler mobilya sektöründe hızla büyümeye devam ediyor.

Minimal metre karelere akılcı çözümler sunmanın yanı sıra; fütürist anlayışıyla insansız mağaza gibi projelerini geliştirerek e-ticarete yeni soluklar kazandırıyor. Bu mağazaların adını Ruum Verse ismiyle yaygınlaştırmaya hazırlanan ruumstore.com, web sitesindeki arttırılmış gerçeklik seçeneğini bu mağazalarda 3D olarak sunacak. Artık mobilya tüketicileri 3D gözlüklerle donatılmış Ruum Verse mağazalarından alışveriş yapabilecek.

Sektörünün en yenilikçi unvanına sahip olarak Ruum Store ‘’yeniliğe yer aç!’’ Mottosunu sahiplenen ruumstore.com metaverse mağazası için de kolları sıvadı.

Dijtital alt yapılarını en güçlü ve hızlı şekilde kullanabileceklerine emin olan ruumstore.com, metaverse mağazalarının tasarımını tamamlıyor. Mayıs ayı içerisinde mağazayı tüketicilere açacağını duyurdu. Aynı zamanda Ruum Store müşterilerini NFT içeriklerle ilgili sürprizler de bekliyor. Tüm detayları veya Ruum Store sosyal medya hesapları üzerinden öğrenebilirsiniz.

logo1-1024x576.jpeg
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst