Do a Barrel Roll Mod

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
137
Tepki
23
Konum
𝕸𝖆𝖗𝖘
1680981702617.png

Do a Barrel Roll, Fabric and Forge için değişen hafif, tamamen istemci tarafı bir moddur elytra uçuşu daha eğlenceli ve yarı gerçekçi olacak. Bunu hareketi yeniden tasarlayarak başarır. akılda tamamen kilitsiz kamera yönü, uçuşta tam adım, yalpalama ve yuvarlanma kontrolüne izin verir.

Do a Barrel Roll İndirme Linki :

1680981860999.png


Kontroller​

Varsayılan kontroller aşağıdaki gibidir, ancak değiştirilebilir:

  • Döndürülecek fare x ekseni
  • Fare y ekseni - adım
  • yalpalamak için tuşları (normalde A ve D) kullanın

Yapılandırma​

Mod, Fabric'teki ModMenu veya Forge'daki yerleşik modlar düğmesi ve uyumlu bir yapılandırma kitaplığı kullanılarak oyun içinde yapılandırılabilir. Şu anda, Kumaş Yapılandırma, YACL ve Yapılandırılmış desteklenmektedir. Bunlardan herhangi birini yükledikten sonra, Seçtiğiniz mod menüsünde modu bulup config düğmesine basarak yapılandırma ekranına erişebilirsiniz.

Özel fare davranışı, elytra etkinleştirme kısıtlamaları ve bankacılık, hassasiyet ve daha fazlası gibi değiştiricilerin değişen değerleri.

Sunucu tarafı özellikleri​

Modun görsel yönleri (özellikle oyuncu modeli rulosu) arasında senkronize edilebilir. sunucu tarafında da yükleyerek istemciler. Her şey, hem normal istemcilerle hem de sunucularla tamamen uyumludur. Aşağıdaki tüm yapılandırmalar geçerlidir:
  • Modlu sunucu, modlu istemci: görseller senkronize edilir
  • Modlu sunucu, modsuz istemci: istemci sorunsuz bir şekilde katılabilir ve oynayabilir, ancak görselleri göremez
  • Modsuz sunucu, modlu istemci: istemci sorunsuz bir şekilde katılabilir ve oynayabilir, ancak yalnızca kendi görsellerini görebilir
  • Modlu sunucu, modlu istemci 1, modlu istemci 2, modsuz istemci 3: istemci 1 ve 2 birbirlerinin görsellerini görebilir, istemci 3 göremez
  • Modsuz sunucu, client 1 modlu, client 2 modlu, client 3 modsuz: client 1 ve 2 sadece kendi görsellerini görebilir

Feragatname​

Bu mod aslında uçuş fiziğini değiştirmez, bu nedenle çoğu durumda antiheat'i tetiklememelidir. Ancak, loop de loops gibi şeyler yapmak, sunucuya hızlı kamera hareketi gibi görünür. ve işaretlenmenize neden olabilir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst