Firma Diyarbakır Oto Kiralama

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları
Firma İsmi
Diyarbakır oto kiralama
✔️🔱Site Adresi
https://www.diyarbakirotokiralama.com/
✔️🔱Açılış Tarih
8 Şub 2013
✔️🔱E-mail
✔️🔱Adres
Şeyh Şamil Mahallesi Karacadağ (SENTO) Caddesi Bayar apt. altı No:190/B - Diyarbakir / Bağlar
✔️🔱Şehir / İlçe
Bağlar
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
Araç Kiralama
✔️🔱Telefon
05466685990

ayhanx21

Level 1
Üye
Katılım
10 Eki 2023
Mesajlar
1
Tepki
0
ve Araç Kiralama, Türkiye’de organize edilmiş araç kiralama kuruluşudur. 2009 yılında Diyarbakır'da kurulmuş geniş bir kiralık araç filosu oluşturmuştur. Bugün City oto kiralama Diyarbakır’daki rent a car şirketi ile her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Rent a Car ofisinden tüm Şehirler ’den ücretsiz rezervasyonlarınızı alarak çalışmaktadır. Diyarbakır hava limanına ücretsiz araç transferleri yapmakta, firmaların filo araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. web sayfasıyla Türkiye 'de ünlü bir şirket haline gelmiş ve “ihtiyaç duyduğunuz her araç sizindir” sloganını o dönemlerde benimsemiştir.

Diyarbakır ve Araç kiralama Diyarbakır'da Rent a car Şirketini Kurarak Kurumsal operasyonlarını Güneydoğunun önemli şehirlerine araç kiralama hizmeti vermektedir. Rent a car şirketi 2009 yılında bünyesindeki yeni kiralık oto filosuyla cirosunu yükseltmiş, son yılların araba kiralama sektöründe faaliyet gösteren rent a car şirketleri arasında yerini ilk sıralara taşımıştır.

2011 yılında bütün Diyarbakır genelinde verdiği kiralık araçlarla geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. bu dönemde Güneydoğunun büyük araç kiralama şirketleri arasında yerini almıştır. Bugün Diyarbakır rent a car şirketi, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst