Diyarbakır Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 19 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Diyarbakır Okey Oyna

  En mutlu anlarında bir anda mutsuzluğa gömülebilen nadir şehirlerimizden bir tanesidir Diyarbakır. Bulunduğu konum ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle hep bir hüzün hakimdir şehirde. Fakat yöre insanının sıcaklığı ve içtenliği sanki bu sorunlar hiç görülmemişçesine samimi gelir. Sofralarına hep buyur ederler. Misafir için bütün hazırlıklar gocunulmadan yapılır. Diyarbakır okey oynama konusunda da bir hayli bilgilidir. Özellikle kahvede vakit geçirme kültürü fazla olduğu için yaşlı ve erkek kesim bu konuda daha etkindir.

  İnternet üzerinden oynanan oyunlar konusunda pek bilgileri yoktur. Yine de intrnetin girdiği evler her geçen gün artmaktadır. Çocuklarını yanlış yollardan gitmesinler diye evlerinde tutmak isteyen ebeveynler interneti de evlerine bağlatmaktadırlar. Diyarbakır okey oynama masalarında etkinlik gösteren kişiler de genelde bu gençlerdir. İnternet konusunda daha çok bilgiye sahip oldukları için daha aktif olabilmektedirler.

  Diyarbakır okey oynama konusunda oldukça iddialı olmaya devam etmektedir. Korkusuzca devam ettirdikleri oyunlar onlara bolca puan kazandırmaktadır. Diyarbakır insanı bu oyunlarda da kendini göstermekte ve güzel arkadaşlıklarıyla okey oyunlarını renklendirmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş