Diyarbakır Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
85
Tepki
3
Diyarbakır Okey Oyna

En mutlu anlarında bir anda mutsuzluğa gömülebilen nadir şehirlerimizden bir tanesidir Diyarbakır. Bulunduğu konum ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle hep bir hüzün hakimdir şehirde. Fakat yöre insanının sıcaklığı ve içtenliği sanki bu sorunlar hiç görülmemişçesine samimi gelir. Sofralarına hep buyur ederler. Misafir için bütün hazırlıklar gocunulmadan yapılır.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ma konusunda da bir hayli bilgilidir. Özellikle kahvede vakit geçirme kültürü fazla olduğu için yaşlı ve erkek kesim bu konuda daha etkindir.

İnternet üzerinden oynanan oyunlar konusunda pek bilgileri yoktur. Yine de intrnetin girdiği evler her geçen gün artmaktadır. Çocuklarını yanlış yollardan gitmesinler diye evlerinde tutmak isteyen ebeveynler interneti de evlerine bağlatmaktadırlar.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ma masalarında etkinlik gösteren kişiler de genelde bu gençlerdir. İnternet konusunda daha çok bilgiye sahip oldukları için daha aktif olabilmektedirler.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ma konusunda oldukça iddialı olmaya devam etmektedir. Korkusuzca devam ettirdikleri oyunlar onlara bolca puan kazandırmaktadır. Diyarbakır insanı bu oyunlarda da kendini göstermekte ve güzel arkadaşlıklarıyla okey oyunlarını renklendirmektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst