Destiny (İnceleme)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
İnsanların huzur içinde yaşadığı, Güneş Sistemi’ni ilk kez gerçek anlamda evi olarak gördüğü bir çağ vardı… Altın Çağ.

Onu Mars’a gittiğimizde bulmuştuk; devasa, gizemli ve muhteşem. Ay gibi bembeyaz parlıyordu ve kesinlikle ondan çok daha özeldi. Her şeyi mümkün kılmıştı, insanoğlunun yürüyüşünü hızlandırmış ve bize Güneş Sistemi’nin tam kontrolünü vermişti.


92.jpg






Mars ve Venüs’te büyük şehirler kurduk. Yaşam alanımız, doğamız, geleceğimiz olabildiğince açık ve genişti. Bir zamanlar bizler için ölüm anlamına gelen topraklar, artık ışıkla dolmuştu. İlk kez uzayın fatihleriydik.

Durmak bilmeyen yükseliş, insanın ömrünün 3 katına çıkmasını sağladı. Görecek çok yer, keşfedecek çok fazla gizem vardı. Nihayet kabul edilebilir bir hayat uzunluğuna kavuşmuştuk ama hala yeterli değildi.

Mucizeler Çağı, Altın Çağ, İnsanoğlunun geldiği son nokta…

Burada bitmedi, kaderimiz Güneş Sistemi’nin dışına çıkmaktı. Traveler bizi diğer yıldızlara ve yeni dünyalara götürecek bir mucizeydi… Ama korkunç bir düşmana sahipti.

Karanlık, evrenin unutulmuş bölgelerinde varlığını sürdüren bir tehdit. İnsanların büyük çağı en üst noktasındayken bizi buldu…

Çöküş başladı, yüzyıllar süren o muhteşem çağ, dramatik bir şekilde sona ermişti. Traveler olmasa, muhtemelen bütün soyumuz kırılacaktı, fakat o bizi korudu. Dünya’nın son şehri oldu.

91.jpg



Sadece korumakla da kalmadı, aynı zamanda yeni bir başlangıcın habercisi oldu. Gardiyanlarınomuzlarında yükselecek yepyeni bir çağın yapı taşı olacaktı.

Büyük çöküş, büyük başlangıçlara gebeydi.

Tabii başarabilirsek...
 
Home Register Log In
Üst