Darkout (İnceleme)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
591
Tepki
1
Farklı bir oyun ile birlikte sizlerleyim diyemeyeceğim bu sefer. Bugün inceleyeceğimiz oyun olan Darkout için farklı kelimesini kullanmak biraz garip olurdu. Darkout tam anlamıyla değişik ve yeni bir oyun değil. Terraria’nın uzay öğeleri ile biçimlendirilmiş hali gibi olmuş. Ve tabii ki grafiklerde de geliştirmeler yapılmış fakat günümüz grafikleriyle uyuşmadığından Terraria’dan daha kötü durmuş. Sevenler de olacaktır eminim ki ama ben pek fazla sevemedim.


1.jpgYatarken ışığı söndürmeyi unutma!
Evet, yeni oyunumuz Darkout. Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi Terraria’dan çok alıntı yapmış. Fakat buna rağmen sevenler olacaktır. Birebir almış demiyorum tabii ki. İçerisinde Terraria’da bulunmayan o kadar çok özellik var ki. Özellikle uzayla ilgili yapabildiğimiz eşyalar oyuna farklı bir gözle bakmamızı sağlıyor.

Şimdi gelelim oyun içerisinde neler yapabildiğimize. Darkout’ta yapabileceklerimiz oldukça fazla. Üretim yapabilme özelliği sayesinde farklı farklı pek çok nesne ortaya çıkıyor. Amacımız ise diğer sandbox oyunlarındaki gibi. Ağaçlar kesip, madenler kazıp, yemekler bulup, kendimize silahlar geliştirip hayatta kalabilmek. Fakat çok büyük bir sıkıntı mevcut Darkout’ta. Oyunun adından da anlayacağınız gibi bu oyun çok karanlık.
 
Home Register Log In
Üst