CSGO Para Kodu

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Aşağıdaki vereceğimi kodları konsola yazmanız durumunda para kodları işe yaracaktır. İlk öncelikle konsol aktif değilse oyun ayarlarından konsolu etkinleştiriyoruz ve sonra sol üstte, Esc tuşunun altındaki ” tırnak işaretine tıklıyoruz. Açılan konsolda ilk önce kurduğunuz servera girip “sv_cheats 1” yazıyorsunuz. Yoksa yazacağınız kod aktif olmaz. Şimdi, CSGO Para Kodu detaylarına geçelim.

CSGO Para Kodu​

Aşağıda verdiğimiz CSGO Para Kodu listesine göz gezdirin. Ayrıca, yan taraflarına ne işe yaradığını yazdık, en uygun olanları seçip kullanabilirsiniz.
  • (mp_startmoney “x”) = CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarına karar verirsiniz. Kod içerisinde ( “x” ) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar para alacağını yazınız. Örneğin ( “800” ) yazarsanız, oyuncular oyun başında 800$ ile başlarlar.
  • (mp_playercashawards X) = Bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_teamcashawards X) = Bu CSGO Para Kodu ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, takım ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, takım ödül almazlar.
  • (mp_maxmoney “X”) = Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_afterroundmoney “X”) = Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “X” yazan kısımda X yerine 5000 yazarsanız, diğer raunt başında 5000 dolar alacaksınız.
  • (impulse “101”) = Paranızı direk olarak sınır olan 16.000 dolar yapar. ( Bu sınır servera göre değişir eğer serverda sınır daha fazla ya da daha az ise ona göre bir para gelir.)
 
Home Register Log In
Üst