CS:GO'da Kullanabileceğiniz Bedava Skin(İtem) Kazanma Yolları !

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
132
Tepki
22
Konum
𝕸𝖆𝖗𝖘
CS:GO Bedava Skin Kazanma, CS:GO Bedava Coins, CS:GO Bedava Skin, CS:GO Bedava item, CS:GO Referans kodu, CS:GO Bedava Skins, CS:GO Ücretsiz Skin, CS:GO Beleş SkinMerhaba arkadaşlar, Bu yazımda Counter-Strike: Global Offensive'da Nasıl Bedava Skin kazanabileceğinizden uzun, uzun bahsedeceğim. Skin herhangi bir şekilde kazanılmaz, onun yerine item kazanılır ve itemin düşük, orta veya yüksek değerde skin parası vardır. Aşağıda belirteceğim sitelerde ücretsiz item alabilmeniz için Referans kodu bırakacağım ve bu kodları kullanarak küçük miktarda olsa ücretsiz para alacak ve O paralarla silah alıp, satabilecek ve istediğiniz silahı elde edene kadar şansınız var.

  • CS:GO FAST
CS:GO Fast sitesinde Klasik Oyun(Jackpot), Fast Game(Hızlı Oyun), Double Game(İkili oyun) ve Duel Game oyun türleri yer almaktadır. Jackpot bildiğimiz Jackpot'dur. Fast Game ise JackPot'un hızlı bir versiyonudur. Fast Game'de Üç kişilik JackPot oynanabilir. Double Game'ye gelecek olursak Online bir şekilde çark dönmekte ve Kırmızı, Siyah ve Yeşil renklere para basabiliyorsunuz roulette ile aynı tek fark çarkın dönmesidir. Duel Game oyunu ise Yazı, Tura oyunudur İki kişilik olan Duel Game'de iki kişi aynı miktarda para yatırıyor ve şanslı taraf kimse o tarafa item kalıyordur.

Siteden bedava 50 coin (0,50$) almak istiyorsanız 55K520 referans kodunu kullanabilirsiniz.

  • Drake Wing
Star Wars temasına benzeyen görünümlü bir rulet sitesidir. Siyah, Yeşil ve Beyaz renkleri vardır. Yedi Siyah, Yedi Beyaz ve Bir tanede yeşil kart olmak üzere Onbeş adet kart yer almaktadır. Yeşil'e basarsanız bastığınızın 14 katı, Siyah veya Beyaz'a basarsanız bastığınızın iki katını alıyorsunuz. Drake Wing sitesi'de verdiğimiz referans kodunu kullananlara 1000 coin yani 1$ para vermektedir. Dikkatli ve şanslı oynayabilirseniz eğer, 1 dolar'la girer 100 dolar'la çıkabilirsiniz.

Referans Kodu: thatsgamebro

Not: Yukarıdaki kodu sağ alttaki ”Gift Code” sayfasına gidip, çıkan kutuya yapıştırırsanız 1000 coin (1$) hesabınıza yüklenecektir.

  • CS:GO BOUNTY
CS:GO BOUNTY sitesinde Crash, Roulette ve Dice Skin kazanma yöntemleri bulunmaktadır. Gayet kullanışlı ve hızını bizlere hiç zaman kaybettirmeden hissettiriyor. Sitede birçok oyunun item kazanması mevcut olduğu için birçok kullanıcı tarafından daha çok tercih edilmeye başlanmış bir sitedir. Site gayet güvenilir ve diğer kullanıcıların aynı anda kazandıklarını ve kaybettiklerini online olarak tüm kullanıcılarına sunmaktadır. Online Sohbet bölümüde sitede yer almaktadır Sitenin sevmediğim tek bir özelliği ise Türkçe Çevirisi olmamasıdır.

Referans Kodu: tgb

Not: Yukarıdaki kodu “Free Coin” sayfasına gidip, ”Promo Code” yazısının yanına yapıştırırsanız 0,5 coin (0,50$) kazanacaksınız.

Bu sitede sadece ve sadece Roulette oyunu çalışmaktadır bunun dışında herhangi bir oyun yoktur. Sitenin gözle görünümü düzgün ve profesyoneldir. "Play" butonuna bastığınızda direk Roulette oyunun Online olarak oynandığını görebilirsiniz. Bu sitede dört adet renk bulunmaktadır. Siyah, Kırmızı, Mavi ve Sarı renkleri yer almaktadır. Siyah iki katı, Kırmızı üç katı, Mavi beş katı ve Sarı elli katı vermektedir. Paranızı hangi renge basarsanız oranları o şekilde geri vermektedir. Sitenin Online olarak Sohbet bölümü yer almaktadır. Sohbet bölümünde İngilizler, Ruslar ve hangi ülkeden giriş yapıyorsanız oranın sohbeti açılmaktadır. Roulette türünde en iyi sitelerden birisi CS:GO Exclusive sitesidir. Aşağıda verdiğim referans kodunu kullanarak 5$ yani, 5000 puan alabilirsiniz.

Referans Kodu: TGB


Not: Sitedeki “Account” bölümüne girip, “Rewards” kısmındaki “Verify” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan “Redeem a Referral code” yazısının altına referans kodunu yapıştırabilirsiniz.


"Skin Silo" web sitesi Birçok kullanıcıyı kendisine bağlamış CS:GO VE PUBG oyunlarının skinlerini dağıtan bir web sitedir. Bu sitede hiçbir oyun oynatılmamaktadır. Puan kazanabilmeniz için site içerisindeki bazı görevleri eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu görevlerin içerisinde Herhangi bir oyunda herhangi bir seviyeye yükselmek, Bir videoyu durdurmadan geçmeden sonuna kadar izlemek, Verilen anketleri eksiksizce doldurmak ve herhangi bir programı bilgisayarınıza indirip kurmaktır. Bu görevlerin bazıları bedava bazıları ücretlidir. Her görevin farklı puanı vardır. Topladığınız puanları biriktirerek CS:GO veya PUBG Oyunundaki herhangi bir itemi alabilirsiniz. Aşağıda size verdiğimiz kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde 250 puan kazanacaksınız yani, 0.25$ kazanacaksınız.

Referans Kodu: THATSGAMEBRO

Not: Sitedeki "REWARDS" Bölümünden Referans kodunu kullanabilirsiniz.

  • GREENHUNT
GREENHUNT adresinde bir tek oynayabileceğiniz oyun Roulette oyunudur. GREENHUNT, Roulette oyununu barındıran büyük bir CS:GO Skin sitesidir. Roulette'de on beş kart yer almaktadır. Bu kartların yedi tanesi kırmızı renk, yedi tanesi siyah renk kalan son bir renk ise yeşil renktir. Siyah ve Kırmızı renklere yatırdığınız para iki katı olarak hesabınıza geri ekleniyor, Yeşil renk ise on dört katı olarak hesabınıza geri yüklenmektedir. 15 Saniye içerisinde tekrar bahis yatırabilirsiniz. Aşağıda Vereceğim Referans Kodunu kullanarak Hesabınıza toplam 1000 Coins kazanabilirsiniz.

Referans Kodu : SONERZB

Not: Sitede Üst tarafta bulunan "GET FREE COINS" Butonuna basıp Referans kodunu yazarak Bedava Coins kazanabilirsiniz.
 

---`sSadee

Level 1
Üye
Katılım
10 Ocak 2023
Mesajlar
9
Tepki
6

CS:GO'da Kullanabileceğiniz Bedava Skin​

CS:GO'da bedava skin elde etmek için birkaç yöntem var, bunlardan bazıları şunlardır:
  1. Twitch Drops: Bazı CS:GO turnuvaları Twitch kanallarında yayınlanıyor ve bu yayınlarda izleyicilere özel drop ödülleri sunuluyor. Bu ödüllere bedava skinler de dahil olabiliyor.
  2. CS:GO İzleme: Valve, CS:GO oynayıcılarının CS:GO izleme özelliğini kullanarak bedava skinler kazanabileceklerini açıkladı. Oyuncular, belirli sayıda CS:GO maçı izledikten sonra skin kazanabilirler.
  3. Hediye Kodları: Bazı CS:GO toplulukları ve organizasyonları, bedava skin kazanmak için hediye kodları dağıtıyorlar. Bu kodları kullanarak, bedava skinler kazanabilirsiniz.
  4. İşlem Görmüş Skinler: CS:GO'da işlem görmüş skinler, normal skinlere göre daha ucuzdur. Bu skinleri alarak, CS:GO'da bedava skin sahibi olabilirsiniz.
Bu yöntemlerden birini kullanarak, bedava skinler kazanabilirsiniz. Ancak, bazı yöntemlerin şanslı olmanıza bağlı olduğunu unutmayın.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst