KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102

Cs go sistem Gereksinimleri

CS:GO'nun minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 veya daha iyi işlemci
Bellek (RAM): 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video Card Nvidia GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 2600 XT veya daha iyi ekran kartı
Depolama: 15 GB boş alan

CS:GO'nun önerilen sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1600 veya daha iyi işlemci
Bellek (RAM): 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 veya daha iyi ekran kartı
Depolama: 15 GB boş alan

Not: Bu gereksinimler, en son güncelleme tarihinde geçerli olan gereksinimlerdir. Yüksek kaliteli bir oyun deneyimi için önerilen gereksinimlere uygun bir sistem önerilir.

Cs Go Kaç GB

CS:GO'nun boyutu yaklaşık olarak 15 GB'dir. Ancak bu boyut, oyunun sıklıkla güncellenmesi nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, oyunu indirmeden önce yeterli depolama alanının olduğundan emin olmanız önerilir.

Cs Go Alanı

CS:GO'nun minimum boyutu 15 GB'dir. Ancak oyun sürekli güncellendiği için boyutu zamanla artabilir. Ayrıca, oyun sırasında kaydedilen ekran görüntüleri, videolar ve oyun içi dosyalar da depolama alanını kullanabilir. Bu nedenle, CS:GO oynamak için yeterli depolama alanının yanı sıra, oyun sırasında oluşacak ek depolama alanı ihtiyacını da hesaba katmanız önerilir.
Cs Go Yükleme

Cs Go pc Yükleme

CS:GO'u yüklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  1. Steam istemcisini bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.
  2. Steam hesabınız varsa, hesabınıza giriş yapın. Hesabınız yoksa, yeni bir hesap oluşturun.
  3. Steam istemcisinde "Mağaza" sekmesine tıklayın ve arama kutusuna "CS:GO" yazın.
  4. Oyunun sayfasına geldiğinizde "Sepete Ekle" butonuna tıklayın.
  5. Ödeme işlemi için gerekli adımları tamamlayın.
  6. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, "Kütüphane" sekmesine tıklayın ve CS:GO'un yükleme işlemi başlamış olacaktır.
  7. Yükleme tamamlandıktan sonra, oyunu açmak için "Oyna" butonuna tıklayın ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Not: İnternet hızınıza bağlı olarak, yükleme işlemi birkaç saat sürebilir.

Cs Go Hanği Telefon işletim sistemlerinde oynanır​

CS:GO, sadece iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanmamaktadır. Oyun, yalnızca Windows, macOS ve Linux işletim sistemli bilgisayarlarda oynanabilir. Ancak, bazı CS:GO benzeri oyunlar, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda mevcuttur.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap