CS GO Sistem Gereksinimleri (2019)

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Tepki
6
CS GO Sistem Gereksinimleri, CS GO Sistem Gereksinimleri 2019, CS GO Sistem Gereksinimleri 2018, CS GO Kaç Gb

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), Hidden Path Entertainment ve Valve Corporation tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs bir nişancı video oyunudur. Counter-Strike serisindeki dördüncü oyundur ve Eylül 2012'de yayımlanan Linux sürümü ile Ağustos 2012'de Microsoft Windows, OS X, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürüldü. Aralık 2018'den sonra ücretsiz oynatılıyor.

Oyun birbirine karşı iki takım koyar: Teröristler ve Kantırlar. Her iki taraf da ayrı hedefleri tamamlarken diğerini ortadan kaldırmakla görevlidir, Teröristler, oyun moduna bağlı olarak, bombayı yerleştirmek veya rehineleri savunmak zorundadır; Kantırlar ise rehineleri kurtarmak ve bomba kurdurmamak zorundadır. Her biri bu moda özgü farklı özelliklere sahip sekiz oyun modu vardır.

CS GO Sistem Gereksinimleri oyun güncellemelerinde değişmektedir. Bu nedenle CS GO Sistem Gereksinimleri (2019) adlı makaleyi açma isteği duydum. Aşağıda yer alan Sistem'e göre CS GO Sistem Gereksinimleri'ni öğrenebilirsiniz.

Windows İçin CS GO Sistem Gereksinimleri

• CS GO PC Minimum Sistem Gereksinimleri
    • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
    • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
    • DirectX: Sürüm 9.0c
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

MAC OS X İçin CS GO Sistem Gereksinimleri

• CS GO MAC OS X Minimum Sistem Gereksinimleri
    • İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) or later
    • İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
    • Bellek: 2 GB RAM
    • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

SteamOS + Linux İçin CS GO Sistem Gereksinimleri

• CS GO SteamOS + Linux Minimum Sistem Gereksinimleri
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04
    • İşlemci: 64-bit Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Graphic Drivers: nVidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1
    • Ses Kartı: OpenAL Compatible Sound Card

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap