CS GO aim hack kodu – CS GO aim hilesi nasıl etkinleştirilir?

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
CS GO hileleri etkinleştirmek için komut konsolunu açmanız ve “sv_cheats 1” kodunu tırnak işaretleri olmadan girmeniz gerekir. Komut konsolunu ESC tuşunun altında bulunan “é” veya “~” tuşu ile açabilirsiniz. Bu diğer oyuncuların oynadığı bir sunucuya katılmadan önce yapılmalıdır. Hile modu aktif hale geldikten sonra wallhack için konsol komutuna “r_drawothermodels 2” girin. Oyuncuların vücutlarını düşman saklanıyor olsa bile duvar arkasından mavi renkte belirginleştirerek çizer. CS GO’da wallhack kodunu etkinleştirdiğinize göre diğer hile koduna geçebiliriz.

CS GO oyununda aim hack kullanmak wallhack kullanmaya göre daha zordur. Çünkü hile sadece bir rakibe nişan alınırken yapılıyor. Bu nedenle hile kodunu etkinleştirmek için şu adımları izlemelisiniz:

  • Haritada bir düşman bulun. Bunun için bir bot oluşturmak mantıklı olur.
  • Silahı ona doğrultun.
  • Konsolu açın ve komut satırına “ent_fire ! picker addoutput “modelscale 0”” yazın.

CS GO aim hack kodu ve wallhack kodunun dezavantajları

CS GO‘daki wallhack komutunun aim hack gibi kendi dezavantajları var. Resmi sunucularda bu hile ile oynayamamak dışında bir başka dezavantajı da oyuncu modellerinin bir kısmını çok net göstermiyor. Ve wallhack kodu sis bombası atıldığında işe yaramıyor. Aim hack kodu için konuşacak olursak, nişan almadan komutu girdiğinizde maalesef aktif olmuyor. Eğer aim hack kullanırken rakipleri sürekli kafadan öldürürseniz topluluk sunucusunda bile olsanız diğer oyuncular sizin hile yaptığınızı rahatlıkla fark etmesi mümkün.

CS GO aim hack nasıl çalışır?

CS GO’da konsol komutunda aim hack kodunu açtıktan sonra düşmanın olduğu yönde bir yere ateş etmek yeterlidir. Mermi elbet oyuncunun kafasına denk gelecektir. Çok uzağa nişan alırsanız hile çalışmaması mümkün.

CS GO wallhack kodu nasıl devre dışı bırakılır

Wallhacki “r_drawothermodels 1” kodunu konsola yazarak devre dışı bırakabilirsiniz.

CS GO’da aim hack wallhack olmadan kullanılabilir mi?

Evet aim hacki wallhack olmadan kullanmak mümkün ancak wallhack olmadan aim hack kullanıldığında oyuncu modellerini görmek kolay değil. Çünkü aim hack aktif ettiğinizde oyuncu modellerini görmek zorlaşmakta.
 
Home Register Log In
Üst