Crusader Kings III Türkçe Yama 1.8.2

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Tepki
22
Merhaba, Mt2.Org sakinleri bugün sizlere Crusader Kings III Oyununun Türkçe Yamasının 1.8.2 sürümünü aşağıda sunacağım.

Crusader Kings 3, Paradox Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan orta çağ strateji oyunudur. Oyun, oyunculara tarihi veya kurgusal karakterlerle bir hanedan kurma ve yönetme imkanı sunar. Oyunun resmi dili İngilizce olmakla birlikte, farklı dillerde yama çalışmaları da mevcuttur.

Türkçe yama çalışması Strategyturk ekibi tarafından yürütülmektedir. Strategyturk Crusader Kings 3 Türkçe Yama, oyunun 1.8.X sürümleriyle uyumlu olup, yüzde yüz çeviri oranına sahiptir. Yamayı Steam Atölyesi, Paradox Mods veya Yandex.Disk üzerinden indirebilirsiniz.

Yamayı indirdikten sonra kurulum yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

• Belgelerim\Paradox Interactive\Crusader Kings III\mod klasöründe Strategyturk Türkçe Yama adlı bir klasör oluşturun ve indirdiğiniz .zip dosyasını oraya çıkarın.
  • Çıkarılan dosyalar arasındaki descriptor.mod dosyasını not defteri veya Notepad++ gibi bir uygulamayla açın ve remote_file_id="2216538304" yazan satırı path="mod/Strategyturk Türkçe Yama" ile değiştirin.
  • desciptor.mod dosyasının adını Strategyturk Türkçe Yama.mod olacak şekilde değiştirin. Daha sonra bu dosyayı kesin ve geri gelerek Crusader Kings III\mod klasörüne atın.
  • Oyuna girerken oyun başlatıcısından (launcher) Türkçe yamayı mod olarak aktifleştirmeyi unutmayın. Aktifleştirmek için oyun başlatıcısında Mods kısmında Add Mods veya Manage Mods’a tıkladıktan sonra yamayı seçip "Add 1 to Playset" tuşuna tıklamanız gerekiyor. Yamayı göremiyorsanız Add More Mods tuşuna da tıklayabilirsiniz.
  • Oyunu açtıktan sonra başlangıç ekranında veya ana menüde Strategyturk Türkçe Çeviri logosunu görüyorsanız yama yüklenmiş demektir.
Strategyturk Crusader Kings 3 Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçeleştirebilir, orta çağ dünyasında maceralara atılabilirsiniz.

İndirme Linki :

Zip dosyasını indirdikten sonra içindeki dosyaları zip'ten çıkarınız ve mod olarak kurun.

AlexandrVol

Level 1
Üye
Tepki
0
Korsan indirmeyi gerçekten tavsiye etmem, çünkü bazı virüsler alabilirsiniz, Crusader Kings 3'ü satın almak (burada tavsiye ederim - ve Steam üzerinden yüklemek daha iyidir, böylece cracker'lar nedeniyle herhangi bir virüs almazsınız

Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Korsan indirmeyi gerçekten tavsiye etmem, çünkü bazı virüsler alabilirsiniz, Crusader Kings 3'ü satın almak (burada tavsiye ederim - ve Steam üzerinden yüklemek daha iyidir, böylece cracker'lar nedeniyle herhangi bir virüs almazsınız
Vürüs olan hiç bir şeyi ben ve benim adminlerim konu olarak açmazlar. + Bahsetiğiniz site ruslara ait bir site. ve siteye aylık türk olarak 200 kişi giriyor. Şunu demek isdiyorum. ortalama türk olarak günlük 6 kişi giren bir siteyi nasıl övüyorsunuz Çok merak ettim.

Screenshot_1.png

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap